Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki tartja a világrekordot? (GYK)

Ki tartja a világrekordot? (GYK)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki tarthatja azt a rekordot, aki a leghamarabb jutott fel/föl az 5-ös szintre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2021. márc. 3. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Óra,Nap,Perc?
2021. márc. 3. 16:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok ilyen lenne,csak megvan adva a feltételek között az is hogy bizonyos időnek is elkell telnie a szintelérések között.Szerintem ez is számít,ezért nem lehet olyan egyszerűen szintet lépni,mert hiába hogy a többi,a hasznos válasz %-a megvan,vagy a kérdések és a válaszok száma is stimmel,vagy talán még meg is van haladva,mert akkor is ott van az időkülönbség.
2021. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg valamelyik tesztelő, aki anno ellenőrizte ezen funkciókat.
2021. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2021. márc. 3. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4.:Szívesen!
2021. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már akkor 5-ös szinten kezdtem ha jól emlékszem amikor tavaly bejött ez a szintek szerinti beosztás... S velem együtt hiszem, hogy sok másik "veterán" kezdte itt alapból 4-es vagy 5-ös szinten már a kezdetektől :)
2021. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítésképp ezek kellenek teljesüljenek az 5-ös szinthez:


Regisztrációd legalább 180 napos.


Válaszaid száma legalább 250 (XY válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 50 (XY kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 70%

(jelenleg XY%)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 3%

(jelenleg X%)

2021. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A Gy.k. több mint 14 éve működik és 1 év sem telt el azóta, hogy bevezették a jogosultsági szinteket.

Több ezer felhasználó is lehetett, akik a jogosultsági szintek bevezetésekor eleget tettünk az 5-ös szint feltételeinek.

Mivel naponta egyszer, éjjel van adatfrissítés, akik a bevezetéskor megfeleltek, egyszerre lettek 5-ös szintre sorolva. Akik már felhasználók voltak, a bevezetéskor egyszerre lettek besorolva a figyelembe vett jellemzőik alapján a megfelelő szintekre. Nem úgy van, mint mikor indult a Gy.k., lett első kérdés, első válasz, mert előttük nem volt semmi. A jogosultsági szint bevezetésekor jócskán voltunk már jócskén régen regisztráltak, adott kérdés-, illetve válasz darabszámot bőven túlteljesítők, adott válaszadási százalékot elérők, és adott arányú törölt kérdéstől és választól kevesebbel rendelkezők.

(Azóta is, ha valakinél ok van a szintváltoztatásra, az a legközelebbi éjjeli feldolgozáskor módosul; nem akármikor. Ahogyan a pontszámok, a toplista helyezések, a válasz- és értékelési százalékok is csak naponta egyszer változnak; akiket érint, mindenkinél egyidejűleg.)

2021. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívem, mikor bejött ez a szintes dolog (durván egy éve) én már 5-ös szinten voltam. 😘
2021. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!