Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetséges, hogy tud más írni...

Lehetséges, hogy tud más írni a nevembe egy másik felhasználónak privátot?

Figyelt kérdés
Egyik illető azt állítja, hogy tolvaj vagyok, ebben a kérdésben, miszerint én írtam neki privátot, és még képet is küldött róla, igaz az nagyon is az én írásmódom volt, nagyon hasonlított arra, ahogy én írtam, de nem én voltam.
2021. márc. 4. 01:15
 1/10 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


Itt a kérdésem, hogy átláthatóbb legyen amiről beszélek.

2021. márc. 4. 01:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nevedbe bele? Nem.
2021. márc. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj, úgy értem, hogy az én felhasználó nevemet használja valaki, bár a felhasználó nem mutatta meg a nevem, hogy valóban én írtam volna, de erősen állította, hogy tolvaj vagyok :D
2021. márc. 4. 01:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért, köszi a választ :) Kaptál egy zöld pipát tőlem :)
2021. márc. 4. 01:23
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Annyit szólnék hozzá, hogy az ilyen képi "bizonyítás" nem ér semmit, fél perc alatt át lehet írni bármit. Pl.: [link] Ugyanígy az üzenetnél is. Szerintem csak le akar járatni, poénból. Ha egyezne a neved az üzenet küldőjével, akkor nem takarta volna ki. De mivel kitakarta, ezért csak trollkodik, sőt, valószínűleg esze sincs sok, mert ha lenne akkor a nevedet átírta volna, mivel tényleg kb. 3 kattintás az egész.
2021. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Mármint az eredeti üzenet küldőjének nevét írta volna át a tiedre.
2021. márc. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönet, igazad van, rendben, megnyugodtam :)
2021. márc. 4. 01:49
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát pont a névvel tudta volna bizonyítani leginkább, hogy te írtál neki, jobban mint az írásstílussal. És ő pont azt takarta ki.
2021. márc. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ, bár mint előző válaszoló is írta, simán átírhatja, főleg ha gépről van, jobb klikk és elem szerkesztő átírás, szerencsére, ez elveszik lap-frissítés után, meg ugye, csak neki látszik.
2021. márc. 4. 06:11
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Van egy enyhe bug a rendszerben, ami a felhasználóneveket és a felhasználó azonosítóját illeti.


Konkrétan, ha én 2 szóközt írok regisztráláskor a felhasználónévhez, mert az 1 szóközes változat foglalt, akkor bár külön saját fiókom lesz, de a 2 szóközt nem jeleníti meg a rendszer. Szóval ha a nevem másolom, 1 szóközzel van. Név alapján privátot küldeni nekem meg így egyáltalán nem lehetne, mert akárhány szóközzel írod be a "Címzett azonosítóját", az fogja kapni az üzenetet, akinek az 1 szóközes fiókja van. Valahogy a 2 szóközt nem tudja kezelni a rendszer.


Képet szerkeszteni persze nem nehéz dolog, így az se kizárt.

Ráadásul én az említett kérdés említett válaszoló linkjén a neved sehol se látom, így nem tudom, mit akart azzal. Vagy azt hiszi, hogy csak a kérdező tud privátot írni? :D

2021. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!