Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virtuális registry, vagy...

Virtuális registry, vagy átváltható registry windows-ra?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, melyben, tudok használni egy registry-t, és majd, átváltani egy régebbire, de közben az megmarad, jóformán úgy nézne ki a dolog, mint a Virtualbox, csak ez egyetlen operációs rendszeren működjön.
2021. márc. 3. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút kíváncsiságból: ennek mégis mi értelme?
2021. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm :) Nos, ennek az az értelme, hogy bár van kernel szintű registry elemző programom, mégis, induláskor képtelen elemezni, milyen registry elemek módosulnak, a lényeg főként az volna, hogy tudjam ezeket megnézni. Az összeset, kivétel nélkül.
2021. márc. 3. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Valahogy sejtettem, hogy lopásról léesz szó, szerencsére előbb olvastam el a leveledet, mint elküldjek egy viszonylag handy megoldást...



[link]

2021. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-mas. Hol a nevem azon a képen? SolTheir a nevem. Mármint itt Gyakori-n, kezdjük ott, nem írtam neked privátot. Egy rendszer-t szeretnék szimplán biztonságossá tenni, mivel, beszereztem egy boot vírus-t, amit lehetetlen törölni. Akármivel próbálkozok, külső meghajtó, satöbbi. Kérlek, válaszolj a kérdésre, és ne másra.
2021. márc. 3. 23:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Azon kívül, ezzel mégis, hogyan lopok? :D A saját rendszerembe módosítok registry kulcsokat, amit az illető írt neked, az mondjuk igaz, hogy a trial-okat így lehet használni, de az bonyolultabb. És erről itt nem szeretnék beszélni, mert valójában, tilos.
2021. márc. 3. 23:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Bizonyítsd be, kérlek. Azon kívül, nem vitatkozából mondom, vagy ilyesmi, de visszatérhetnénk mellé, a kérdéshez is? :) Nagyon fontos volna, mert nem szeretek telefonról írni :D
2021. márc. 4. 00:07
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Mit, kisfiam? Úgy hallottam, kamuvírus ellen kiválóan működik a rendszer újratelepítése, hajrá. Készíthetsz bootolható pendrive-ot víruskergetővel, így macerásabb, de megoldható. Bár humbug fertőzés ellen nem tudom, mennyire véd.
2021. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, válaszolók. Sajnálom de, úgy néz ki, valamiért haragudtok rám :D
2021. márc. 4. 00:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy, azt, hogy én egy tolvaj vagyok, mert nem értem a dolgot :D Küldted azt a képet, de a név ki volt rajta húzva. Tudod, én nem érzem, hogy tolvaj lennék, sértő amit mondasz. Még így láthatatlanba is. Okkal, nem telepítem újba, az ok erre az, hogy ez egy fejlett rendszer, sok munka volt vele.
2021. márc. 4. 00:24
 10/10 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1100131..


Tessék válaszoló utána járok a dolognak.

2021. márc. 4. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!