Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történik, ha úgy kérdezek...

Mi történik, ha úgy kérdezek itt, hogy közbe tudom a kérdésemre a választ, de közben, senki se tudja, hogy én azt tudom?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Világvége
2021. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne?Semmi.Nem dől össze a világ?Én az összes eddigi kérdésemre tudtam a választ,de muszáj volt kiírnom,különben nem tudok szintet lépni.
2021. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
El leszel popsizva akkor.
2021. márc. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ragizni nem tudsz. Mi tudjuk, higy te nem tudod. De mivel most már megmondtam, most már te is tudod, hogy mi is tudjuk.

-ban/-ben nem mindegy.

Semmi nem történik.

Szerintem a kérdések fele ilyen. A naradék kétharmada neg Google első találatot megnézni hasznisabb lenne.

A naradék maradékának a fele sima trollkodás.

2021. márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúhaaaaa...
2021. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha senki se tudja, hogy te tudod a választ, akkor te sem tudod.

Lehet, hogy arra gondoltál, hogy rajtad kívül nem tudja senki, de ezt nem sikerült megírnod. Viszont, ha rajtad kívül senki se tudja, akkor csak olyan történhet, amit te okozol, mert senki más nem tud róla. (Például, ha rajtad kívül senki sem tudja, hogy szellentettél egy recsegős büdöst, akkor senki semmit nem tesz; számunkra nem létezik. Kizárólag a te élményed, te hagyhatod folyni a dolgokat, vagy kezelheted. És ez így van akkor is, ha kérdés formájában tudatod másokkal; akár a megtörténtét, akár a tervét.)

2021. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!