Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért baj, ha trágár szavakkal...

Miért baj, ha trágár szavakkal és támadóan megyek neki más válaszolóknak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, csak így méltóztatnak felemelni a seggüket és reagálni a mondandómra.
2021. márc. 13. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én milliárdos nagyságú számot is össze adok fejben. 1 milliárd+1 milliárd=2 milliárd. Ezt fejben oldottam meg, esküszöm.

Amúgy írhatsz privátot a kérdezőnek, és lepontozhatod a nem hasznos válaszokat. Akkor talán látja hogy a tiéd a jó.

2021. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Honnan látna, ha mindenki más felpontozza azokat a rossz válaszokat?
2021. márc. 14. 15:21
 13/20 anonim ***** válasza:
De még mindig: Honnan tudod hogy biztosan az a rossz?
2021. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Onnan, ahonnan te is tudod, hogy 1 milliárd + 1 milliárd = 2 milliárd. Pontosan ugyanennyire nyilvánvalóak számomra egyes kérdések is.
2021. márc. 14. 15:26
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Akkor írd ki hogy

Ne vicceljetek már légyszíves, én akiket lepontoztam még mindig jól állnak, nem hittem a szememnek. Figyeljetek, én biztosan tudom hogy az enyém a jó, ne vezessétek félre a kérdezőt... Hát ilyet felpontozni komolyan mondom 🤦‍♂️. Én elhiszem hogy nem tudhat mindenki mindent de azért fogadjátok el a jót, mert az titeket minősít ha nem bírjátok a kritikát. Csak ügyesen ☺️

Na ezt biztos nem pontozzák le, de ha azt írod hogy

Idióták vagytok mind. Valami hiány van az életetekbe azon kívül hogy tudatlanok vagytok, nem bírok pontozni? Vagy diszlexiások vagytok hogy az x-et a pipával keveritek? Apám... Nagy türelem kell hozzátok.

Na akkor tuti lepontoznak. De ha az első verziót írod az jó, mert azt mutatod hogy nem engedsz az igazadból, mégis empatikus vagy még jobban mint egyesek megérdemlik. Na akkor talán elkondolkoznak hogy na tessék, lehet hogy én néztem be?

2021. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tévedsz, mindkét esetben lepontoznak. Csak ha trágárul szólok hozzájuk, akkor legalább méltatnak válaszra.
2021. márc. 14. 15:33
 17/20 A kérdező kommentje:
Sőt, az első verzió esetén továbbra is meg lesznek győződve az igazukról.
2021. márc. 14. 15:35
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát az elég szomorú ha úgyis lepontoznak. Akkor meg is érdemlik ha nem vagy türelmes.
2021. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor linkelj már be pár ilyen kérdést amiről pl szó van.... Csak hogy értsük mi is ezt az 1 + 1 milliárdos dolgot....
2021. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, tipikus óvodás mentalitásod van, megfűszerezve egy kis (nem is annyira rejtett) agresszióval.


A válaszolók többsége kommentál egy kérdést, és aztán soha többet vissza se néz a vonatkozó kérdés oldalára... Ez nem vitafórum, ahol hosszasan megy az adok-kapok egy bizonyos témában!

Te meg itt toppantgatsz, hogy de akkor is neked van igazad...


Keress magadnak olyan fórumot, ahol ezt a vágyadat kiélheted!

2021. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!