Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megszűnhet valaha a gyakoriker...

Megszűnhet valaha a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ha egyre gondolunk, az sem volt jobb ennél, ugyanolyan kezdetleges volt, talán rosszabb is, nem a kategóriák száma itt a gond, sokan úgyse nézik, hova írják ki a kérdést.
2021. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű egyre gondolhatunk, mert nem hiszem, hogy sok más hasonló oldal indulhatott :)

Tulajdonképpen csak kétszer néztem rá. Mikor először láttam, meg most a napokban. Kerestem volna valami hasonlót ehhez, és akkor jutott eszembe. De láttam, hogy szegénynek nem jött össze, készül lehúzni a redőnyt.

De én azt mondom, ebben az oldalban, meg az ilyen oldalban, pont a kezdetlegesség a jó. Hogy az ember ha csak ki akar kapcsolódni, olyat akar amihez nem kell agyi kapacitás, ahhoz pont ez jó. Hogy nem kell ezt-azt beállítani, nem kell itt-ott követni, figyelni, hogy melyik válaszra jött újabb válasz (ami szerintem a facebookon is követhetetlen), csak görgök, megnyitom, elolvasom a válaszokat, esetleg írok hozzá, és megyek tovább.

2021. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Egy kincs az adatbázis, de a quora ott van és lenyomhatja a gyakorikerdeseket még Mo-n is. Megvenném az oldalr, felvirágoztatnám.
2021. márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam, hogy a Quorán pár éve nem lehet részletezni a kérdéseket. Szóval az sem az etalon...
2021. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!