Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikerdesek.hu oldalon...

A gyakorikerdesek.hu oldalon hány százalékos válaszhasznosságtól jár 5 zöld karika a felhasználóknak?

Figyelt kérdés
Nekem 75%-el már 4 és fél van. Érdekel, hogy százalék után van az, hogy mind az 5 karika zöld a válaszaidnál.

2021. márc. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Tanultátok már az osztást?
2021. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Konkrét választ szeretnék.

Tanultam az osztást és ha aszerint működne, akkor 80% fölött lenne 4 zöld karika. De nekem 76% jelenleg és 4+fél zöld karikám van. Pár napja még 75% alatt volt, akkor 4 karikám volt. Vagyis 75%-nél a 4 mellé járt egy újabb fél, ennyit tudok. Nem aszerint működik. Az írjon aki tudja.

2021. márc. 30. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
First world problem...😂😂😂
2021. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezekről a karikákról beszélek, aki nem értené. Pusztán kiváncsiságból tettem fel a kérdést. Miért kell gúnyolódni? Nem egyszerűbb tovább lapozni, ha nem tudsz normális választ adni?

2021. márc. 30. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

"Nem aszerint működik."


De.

2021. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Ezért tetszett jobban a régi rendszer, amikor minden válasz után kiírta, hogy x %-ban ad hasznos válaszokat. Én sem értem a pipákat, de őszintén szólva annyira nem is érdekel. (76%-ra a 4 és fél szerintem nem logikus de jól van úgy.)
2021. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
kb 90%-tól.
2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az összesített válaszadási százalékod 76%. (Legalábbis, a kép alapján.)

Ha megnézed a „Toplistás helyezéseid”, akkor láthatod, hogy kategóriánként is nyilvántartják a válaszadási százalékod. (Még olyanban is lehet, amit nem látsz, mert az utóbbi 30 napban nem szereztél pontot benne, és így nem szerepel a ponttáblázatban.)

Ha választ írsz, akkor abban a kategóriában elért százalékod mutatják grafikusan, ami egyáltalán nem biztos, hogy 76%. Még az is lehet, hogy semmit sem mutatnak, ha olyan kategóriában írsz választ, ahol korábban nem tetted, vagy csak olyan kevés válaszod értékelték, hogy ott még nincs kiszámolt százalékod.

2021. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!