Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért, és mióta nem lehet...

Miért, és mióta nem lehet bizonyos témakörökben a válaszokat pontozni?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, az Ismerkedés témakörben nem lehet a válaszokat pontozni, de lehet, hogy más témakörökben is így van ez. De ha valaki odaír egy troll hozzászólást, akkor lepontozni sem lehet. (Mondjuk igaz, jelenteni igen.)
2021. ápr. 30. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Ismerkedés témakör nemrég jelent meg ezen az oldalon. Ebben a kategóriában sosem lehetett a válaszok hasznosságát értékelni.

A többi kategóriában viszont úgy tudom, hogy mindig is lehetett a válaszokat pontozni.

2021. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ott nincs olyan hogy hasznos-nem hasznos. Mondjuk szerintem meg elhetne más kategóriáknál is csinálni pl, hogy kérdező beállíthatná, hogy lehet-e pontozni. Pl egy oylan kérdésnél, hogy a csokit vagy a vaniliát szereted jobban, na ott minek is szavazni, mikor mindenkinek a saját vélemányét kérdik?
2021. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lenne, ha a kérdező beállíthatná, mert nagyon gyakran csak a like-dislike-ról szól, nem a válasz hasznosságáról.
2021. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!