Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már itt összetűzésed...

Volt már itt összetűzésed valakivel?

Figyelt kérdés

Akár megvádolt valaki, hogy feljelentetted a kérdését pedig más volt az csak rád pikkelt.

Vagy valaki zaklatott privát üzenetekben akár regénybe illő szövegeken keresztül elnevezett mindennek.

Hiába tiltottad nem tágított és egyből újra írt neked másik fiókon?

Mi volt a szitu, volt rá megoldás?



2021. máj. 3. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyak cenzúrájával. Sokszor törlik a hozzászólásokat oltás és 5G ügyben.
2021. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
96%

Ennyire durván nem. Néha nem vagyok türelmes kedvemben, sarkosan foglamazok és akkor megtalálnak privát üzenetben és szidnak, azokra nem is reagálok, szóval nincs belőle veszekedés.


Épp tegnap pl. nagyon zokon vette egy turbómagyar, hogy kritizálni mertem Horthyt, és rámírt, hogy "Antifsz mocskosmárton,takarodj innen. Irány Románia,ha annyira szereted a mocskokat." Én meg olyan kedvemben voltam, hogy kivételesen elkezdtem húzni picit az agyát :D Amúgy ahogy írtam, nem szoktam reagálni, és akkor abbamarad.

2021. máj. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
En sokszor felajanlom, hogy talalkozzunk es szivesen megtanitom az illetot 'kesztyube dudalni' .... de itt csak szajkaratesok vannak, meg soha nem jott el senki :)
2021. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Na gyere, négyes, játsszuk le!
2021. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Hogy lehet kérdést feljelenteni?
2021. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
6.miért mi problémát találtál benne?
2021. máj. 3. 11:32
 7/9 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:
100%
Kerülöm az összetűzést, nem kell hogy igazam legyen mindenáron. van olyan nézőpont, vélemény amivel nem értek egyet, elfogadom, hogy máshogy látja más a meggyőződése, véleménye valakinek. Ez egy szórakozás, időtöltés.:)
2021. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Előfordult. Rövid úton lezártam.

Privátban rám szállt egy önmaga által is elismerten nem százas egyén, őt tiltottam.

Amikor pedig egyszer összetűzésbe kerültem (még évekkel ezelőtt), nyíltan, a webfelületen, kétszer írtam vissza választ (mivel a szakmámba vágott, és aki kígyót - békát kiáltott rám, egyértelműen nem értett hozzá), utána hagytam.

Legtöbb esetben kerülöm a konfliktust.

2021. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Kedvencem:

Amikor yt-n írták,hogy tanárral kapcsolatos dolgot(nem tom mi volt),és írta a leányzó:

"Minek tartsam tiszteletben a tanárt?"

Mondom:

"Azért mert téged tanít,tanár nélkül max utca seprő lennél"

És karácsonykor volt ez a téma..

A lány meg elkezdi a csatornáján:

"Mindenkinek boldog karácsonyt kivéve xy-nek (nekem)"..

2021. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!