Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet majd keresni a megválasz...

Lehet majd keresni a megválaszolt és a föltett kérdésekben?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy iyen funkció, mert idegesítő, hogy tudom, hogy válaszoltam egyre, rá is tudnék keresni így, de ha most beírom, kiad vagy 50 ugyanolan kérédést.
2010. aug. 23. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
1Ft-ért válaszolok.
2010. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a kérdésed, akkor egyszerű a válasz. Bal oldalon a menüben van olyan, hogy megválaszoltjaid. Ott megtalálsz minden kérdést, amire válaszoltál már, abban tudsz keresni.
2010. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem lehet ABBAN keresni.
2010. aug. 23. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy ilyen beálíításnak, hogy a kérdésekben és válaszokban lehessen keresgélni:-)

Pont ezen gondolkodtam pár napja :D

2010. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet keresni mert értelem szerűen azért teszem fel hogy elolvassam mihamarabb a választ,mert ugye a legfrissebb kérdésem van legfelül, vagy te tán úgy szoktad hogy felteszel 3545 kérdést,és utána kezded el böngészni melyikre mi a válasz...
2010. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A megválaszolton van a lényeg, de vannak sokan, akik nagyon sok kérdést tesznek föl(én nem)...
2010. aug. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!