Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én látok itt egyre több...

Csak én látok itt egyre több 16 év alattit aki besunnyog ide?👁👄👁

Figyelt kérdés
Régebben nem tűnt fel ennyi de mostanában rákattintok pár kérdésre akár családi kapcsolatok vagy egészség témakörben és egyből kiírják, hogy "sziasztok 15 éves vagyok.." vagy "sziasztok 13 éves vagyok.." pedig igaz régen más volt a regisztráció meg a szabályzat de egy ideje ugye 16 év alatt nem lehetne, sőt külön be kell ikszelni, hogy igen elmúltam 16, ezt gondolom megteszik és utána simán kiírják a korukat hiába nem annyik és nem éreznek ilyenkor semmit, hogy nem véletlen van az ott amit el kell fogadni? Néha még visszabeszélt hogy mi az, hogy megmerem jegyezni ezt a kis tényt. Aztán rá pár órára vagy perce (manapság gyors itt minden) törlik persze, néha meg úgy elrejtegeti a korát pedig a kérdés alapján eléggé egyértelműen kiskorú írja de mikor kiderül BUMM törlik. Szóval kétféle emberek vannak itt 16 év alatt, akik leszarják a szabályt és kiírják a korukat, akik leszarják a szabályt de eltitkolják hiába egyértelmű. Értem én, hogy régen évekkel ezelőtt szabadabb volt itt azért minden, bárki jöhetett ide de mióta ez van kicsit idegesít ez a dolog titeket nem? Ti megjegyzitek ha ilyet láttok vagy lapoztok tovább?

2021. máj. 7. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs több 16 alatti, mint eddig.


A változás csak annyi, hogy az EU-s szabály miatt már elvileg nem lehetnének itt. S mivel te ezt tudod, egyből feltűnnek neked az ilyenek, mert figyelsz rájuk. Régen tökmindegy volt hogy a 16 éves vagy a 14 éves tininek volt baja. Most viszont ha meglátsz egy 14 évest, egyből nem arra gondolsz, hogy "csak egy tini", hanem hogy "nem kéne itt legyen".


Én is anno 13 évesen regisztráltam ide.

2021. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, előtted a lehetőség, ha segíteni akarsz nekik:

szervezd meg, hogy szülői felügyelettel tudjanak regisztrálni.

12 év lenne az oldal korhatára.

2021. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!