Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudtátok hogy lehet látni a...

Tudtátok hogy lehet látni a válaszok százaléknál az értékelések részletesen?

Figyelt kérdés

Véletlenül nyomtam rá az egyik válasznál a százalékos kis kördiagrammra, és kiadott X db értékelési százalékot, amiből összeállt a végleges arány a válaszon. Nem is tudtam hogy így meg lehet nézni, most döbbentem rá. :D Ti tudtátok? :)


Csak egy apró érdekesseg, ami nekem most tűnt fel, kivancsi vagyok hányan tudták, vagy kinek új ez az infó. :D



2021. máj. 11. 12:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, tudtam, szerintem hasznos látni az értékelést.
Nem tudtam, de örülök ennek az újításnak.
Közömbös számomra.
Tudtam, de nem érdekel.
Nem tudtam de nem is érdekel.
Egyéb, leírom válaszban:
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éve gyakorizok. Nagyon sokáig én se tudtam. Rányomtam a százalékra, kiadott kis köröket, de nem tudtam, hogy az a szavazóké.
2021. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 2013 óta vagyok itt, de nekem ez nagyon új, biztos írtak róla amikor újult a honlap, csak erről én akkor lemaradtam, teljes újdonság erejével hatott :D
2021. máj. 11. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt hiszem azt írja ki, hogy az értékelők hány százalékban adnak hasznos válaszokat. (Tehát nem azt, hogy őket hány százalékban értékelték hasznosnak.)
2021. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nemrég vezették be, amikor felújították az oldalt.
2021. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-as, hát én statisztikailag 86%ban adok hasznos választ es 91%-ban értékelem hasznosan a válaszokat, mégis van olyan vaalszom (valami vitás kérdéshez irtam, nyilván akinek más volt a véleménye az lehúzta) ami 30valahany szazalekos, és csupa piros karika van ha ranyomok, szerintem csak az lehet hogy masok milyennek találták a választ
2021. máj. 11. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogyan a #3-as írta. Azt mutatja ki, hogy hányan adtak választ a kérdésedre és azok most hány %-on teljesítenek. A Te 91 %-od is ott van, de nem biztos, hogy az utolsó köröcske.
2021. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már egy éve ilyen...
2021. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyaaa. Én ezt most tudtam meg tőled. Pedig règi felhasználó vagyok. Tök jó! Köszi! 👍
2021. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!