Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki szerint volt jobb a régi...

Ki szerint volt jobb a régi gyakorikerdesek.hu design?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Régi jobb volt
Az új jobb, nem zavarnak a gigászi reklámok
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Már megszoktam.
2021. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Én is.
2021. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Miután kicsit javítgattak rajta, kezd elfogadható lenne. Bár néha szétcsúszik az oldal, mintha a válasz dobozok rosszul számolnák ki a méretüket a szöveg alapján, mondjuk 20-ból egyszer. Nekem hiányzik a válaszolók százaléka, és a megválaszoljaimnál az utolsó dátum-idő. Amúgy nem gáz, megszokható ez.
2021. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

A válaszolók százaléka nekem is hiányzik. Nem jó ez így, hogy nem lehet tudni, különböző válaszolók vagy egy ember írt egy kérdéshez.

Vagy vissza kellene állítaniuk, vagy valamit kitalálni erre. Jó ez a kategóriánkénti százalék, de kiírva pontosan, nem így hozzávetőlegesen pipázva.

Szerintem ezt sokan hiányolják.

2021. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Annyi kén e szerintem hogy simán mindenki amgának állíthassa, hogy pl százalékokat hogy szeretné látni és ilyesmit.
2021. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

A százalékokat így is láthatod.

A magadét a szintednél, vagy a toplistáidnál, másokét pedig amikor a válaszon megjelennek a piros, vagy zöld körös százalékolások, akkor a körre kattintva kimutatja: hányan (hány százalékosok), és hogyan (hasznos-zöld/félig-szürke/nem hasznos-piros) értékelték a választ.

Igaz, a kérdezők százalékát nem lehet látni, de valamennyire lehet következtetni a pipák számából. Mondjuk ez is kategóriánként változhat, hiszen nem mindig, és mindenhez szól hozzá mindenki.

2021. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Mostmár tudom mik azok a kis pipák a nicknane mellett🤦‍♂️
2021. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Minden megszokás kérdése, az első napokban még engem is rettentően zavart, most meg már kb. nem is emlékszem a régire és az lenne fura, zavaró ha a az kerülne vissza. Meg pl. a szavazós funkciót jó ötletnek tartom.
2021. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Már megszoktam az újít, szerintem jó ez, a kezdeti gyermekbetegségeket viszonylag hamar javították.

A reklámokat nem tudom, miért vetted bele a szavazásba az új verziónál, én pontosan ugyanakkora, ugyanúgy elhelyezett reklámokkal találkozom, mint a régi verziónál.

2021. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 qkker1 ***** válasza:
62%

"A válaszolók százaléka nekem is hiányzik. Nem jó ez így, hogy nem lehet tudni, különböző válaszolók vagy egy ember írt egy kérdéshez."


Ezért nem kéne ennyi anonim !

2021. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!