Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki szerint kellene a gyakorike...

Ki szerint kellene a gyakorikerdesek.hu honlapot szebbe, designosabba tenni?

Figyelt kérdés
szerintem raferne mar egy egy uj design...

2012. júl. 10. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb annyi változtatás lehetne, hogy a színeket lehet cserélni. Például a kék alap helyett lehetne más színvilágból is választani.


Ettől többre nincs szüksége az oldalnak, mert nem a csilli-villi megjelenésen van a hangsúly, sem azon hogy mondjuk flash alapúak legyenek a menüpontok. Vagy sima betöltés helyett becsússzanak, animáltak legyenek.


Vagy te mire gondolsz, ami indokolt lenne?

2012. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
en is a szinekre gondoltam...ez mar olyan oreges...reginek nez ki a honlap,mint az oskorban :D tudom hogy az oldalnak nem ez a lenyege,hogy hogy nezzen ki,dehat melik honlapnak ez a lenyege? nemtudom vannak erre cegek akik terveznek,vannak 5letei... miert ne lehetne flash alapu? szerintem a flash az tok jo,es ha mar valki kitalalta a flasht,miert ne hasznalnak?
2012. júl. 10. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem kell flash alapúnak lennie, mert nincs mindenkinek hűde jó gépe, vagy lassabb a netje, és akkor az életben nem tölti be az oldalt neki.


off: Ez nem chat, nem kell sietve írni, és szebb, ha használsz nagy kezdőbetűt. Akkor úgy tűnik, nem vagy igénytelen arra, amit írsz.

2012. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jó így, gyors
2012. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó így, gyorsan betölt meg nem akad.
2012. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

szerintem meg a legújabb változás is épp elég volt. nem attól lesz sikeres egy oldal, hogy fb-klón lesz belőle, vagy rózsaszín zsiráfok ugrálnak a háttérben.


szerintem ez az oldal még sokkal normálisabb a sok divatos hülyeségnél, amit szétbarmoltak, pont az a jó benne hogy egyszerű

2012. júl. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaj ezt a hülye grammar nazi szöveget mindenhol be kell nyögni? kérlek beszélj nagybetűvel az életben is, ne legyél igénytelen...
2012. júl. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem is jó hogy gyors, ez inkább szempont, mint hogy valami giccses tinifazont adjanak neki. talán lehetne olyat, hogy választani lehessen a tinifazon meg a normál között, akinek igénye lesz rá, az majd úgy nézi
2012. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt is lehetne hogy a kérdező komija más szinű vagy sötétebb árnyalat. Vagy a kategóriák mind megadott szinűek és akkor tudom hogy pl a Közlekedés a lila és akkor azt keresem. S akkor a kérdés szine lila háttér,ami most zöld. Vagy hogy a megválaszolt kérdések közt lehessen szűrni kategóriákra.
2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jó ez így, aki szereti az oldalt annak gondolom így is jó:) Gyorsan tölt, áttekinthető, és egyébként is a kék szín a kedvencem:D
2012. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!