Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kaptam egy piros betűs üzenete...

Kaptam egy piros betűs üzenetet, hogy privát üzenetben trágárkodtam mással. A moderátorok elolvasták a privát üzenetemet, vagy bemondásra elhitték, hogy trágár voltam?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos én is úgy gondolom hogy egyes privát üzeneteket megosztanak, de az is biztos hogy ez a jelenlegi törvények szerint szabálysértésnek minősül!
2021. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nyilvánosan kiteszi akkor igen, de ha moderálás miatt szabályszegő dolgot jelent vele, és a moderátorok felé teszi akkor nem.
2021. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
A törvény egyetlen esetben engedélyezi a levéltitok feloldását, ha annak tartalmában bűncselekmény vagy annak előkészítése található. Ha valaki leírja egy másik embernek hogy te hülye vagy attól a levéltitkot feltörni minimum szabálysértés kategória!!!
2021. máj. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%
Rágalmazás, sértegetés is elég hozzá...
2021. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!