Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem szűrik itt a vírusta...

Miért nem szűrik itt a vírustagadó, oltásellenes, konteós, illetve rosszindulatú kérdéseket és válaszokat?

Figyelt kérdés

A járvány veszélyességét bagatellizálók folyamatosan lepontozó hadjáratokat indítanak a hasznos választ adók ellen, miattuk estem vissza az 5. szintről és a válasz hasznossági százalékom is romlott.


Ezek a vírust tagadó emberek felelőtlenek, agresszívek és veszélyeztetik a járvány elleni védekezést, valamint tagadják a vírus áldozatainak létét, vagy csak legyintenek rájuk, higy: "hát biztos gyenge volt, ígyis úgyis meghalt volma ebbe a náthába. Nem evett gyögygombát és gödény kapszulát"



2021. máj. 17. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Tehát, az a fő baj, hogy visszacsúszol. Tragédia ez. Meg is siratlak.

Ha a törvény nem tiltja, az oldal üzemeltetője eldöntheti, hogy mit enged, mit nem.

2021. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
De a törvény tiltja.
2021. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezen az oldalon kívül is van élet.
2021. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szólásszabadság is létezik, de akkor ennyi erővel lehet tiltani az önjelölt professzorokat is, mert abból is van elég
2021. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de én valahogy több agresszív, lepontozó vírushívővel találkoztam itt, mint vírustagadóval.


Pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2021. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
4: És a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy következmények nélkül mondhatsz bármit
2021. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szólásszabadság nem egyenlő azzal, hogy csakúgy tagadod a vírust. Minden cselekedetnek a következményeivel is számolnod kell. Holokausztot sem szabad tagadni, mert valakinek a családja érintett lehet benne.
2021. máj. 18. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert úgy tűnik, az oldal nem csak pánikkeltő diktatúrahívők véleményét hajlandó megjeleníteni.
2021. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért a Holocaustot - amit emberek okoztak - összehasonlítani a COVID-19 vírussal elég meredek. Ne mossuk már össze a dolgokat, csak azért, mert ebben is, abban is sok ember halt meg, mert nagyon nem ugyanaz!
2021. máj. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 nem mostam össze a holokausztot, csak a szólásszabadság jogos korlátait szemléltettem vele, ugyanis ha tagadod ennek a gaztettnek a megtörténtét, vállald a következményeit.
2021. máj. 20. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!