Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Humor kategóriában lehet...

A Humor kategóriában lehet "trollkodni"?

Figyelt kérdés

Azt hittem, lehet vicces kérdéseket feltenni.

Múltkor írtam egyet, szerintem elég humoros lett, aztán törölték valami olyasmi indoklással, hogy nem konkrétat, vagy valótlanságot, vagy mit kérdeztem.

Na persze nem olyan kérdés, amiben segítséget/tanácsot kértem, de szerintem a humor kat. nem erre való.

A vicc poénját a leírásba írtam, és lehetett volna más csattanókat kitalálni.

Hogy mennek ezek a dolgok a Humorban?



2021. máj. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mindenhol lehet.
2021. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom, lehet, főleg humor kategóriában. Lehet, hogy valami buzgómócsing jelentette, mert nem tetszett neki? Valami ilyesmit tudok elképzelni.
2021. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs kivételszabály a Humor kategóriára. Sokkal elnézőbbek itt a kérdésekkel, és sok kitaláció kerül ide áthelyezésre, de ez nem azt jelenti, hogy a kategóriát nem moderálják, és bármit meg lehet kérdezni.
2021. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Humor kategóriában elvileg lehet, de a gyakorlatban nem azt törlik, ami a szabályzatba ütközik, hanem amit sokan jelentenek, vagy ami az épp szolgálatban lévő moderátornak nem tetszik.

Amúgy a humor az egyetlen kategória az oldalon, ahol nincsenek vicces kérdések.

2021. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

A viccmesélésnek, a találós kérdéseknek semmi értelme. Utóbbinál különösen az, ha már a kérdező meg is adja a választ.

A moderálás számomra gyakran érthetetlen.

Pl. a heylesírás.

Ha egy tréfa hibássan eirt szvakkra épül, akkor hkgyan lehet azt leírni hiba nélkül.

Persze a Szerintetek is hejesen irók? a produkció, azert nem kár.

De nagyon ritkán febukkan jó is.

A másik a kitalált történet.

A viccek gyakran kitalált sztirik.

De jó, tessék törölni.

Ám akkoe elvárnám az ezo rovat törlését mindenestől.

2021. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!