Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A "falusi vállalkozó döbrögi"...

A "falusi vállalkozó döbrögi" kamu troll kérdéseket a moderátorok írják ki, hogy ennyrie hagyják mindig szabadon garázdálkodni?

2021. máj. 22. 10:41
 1/7 anonim válasza:
91%
Hat ezt meg lehetne kerdezni Balazsra, meg az alapitvanyi iskolas retardaltra is.
2021. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Már törölve van...
2021. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mikor rakták ki? csak mert törölve van :Damúgy miről van szó??

lemadadtam

2021. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Én se tudom. Akkor már ketten vagyunk ezzel így

2021. máj. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tőlük kitelik
2021. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nincsen annyi gyk moderátor sajnos, hogy folyamatosan tudják törölni az egyértelműen troll kérdéseket. Egyszer nem láttam, hogy törölték volna pl.

- a felnőtt kapcsolatok kategóriában 44/45F külföldieskedő és iszonyat kínos "ismerkedési módozatait"

- a munkaügyi trollt

- Balázskát, aki felnőtt kapcsolatok kategóriában skizofrénkedik, egyik nap ilyen nőt akar, másik nap olyat, harmadik nap semmilyet, negyedik nap bármilyet

- azt a napi min. 2-3 kérdést, ami arról szól, hogy azért nem kapnak a rendes, kedves srácok nőt, mert a nők felszínesen válogatós r...ok... de még azokat sem törölték, ahol már a szexújraelosztást meg az afrikai fiatal nők betelepítését követelik

- aki a felnőtt kapcsolatokban naponta kérdezett ilyeneket, hogy "szakítanál-e a barátnőddel, ha..." és akkor jöttek a jobbnál jobb forgatókönyvek, hogy beleharapott a kutyába meg a földre sz...t

- D-kosár agymenéseit

- azt az 1001 lábfétises kérdést

2021. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem azért nincsen annyi gyk moderátor sajnos,...."


Ebbe ne legyél biztos. Vannak azok elegen. És sosem alszanak. Mármint a moderátorok.

Nekem tegnap este 23-óra után egy hozzászólásom még tíz percig se volt fent, máris törölték. Vagyis mikor néztem tíz perc múlva már nem volt ott. Azon a tíz percen belül lett törölve. Fene se gondolta hogy még akkor sem alszanak. Amúgy semmi olyan nem volt benne ami miatt törölni kellett volna. Egy Olaszliszkára tett utalás volt egyedül ami kiütötte a biztosítékot. Vagy az hogy Gyurcsányt meg Orbánt is írtam benne. De akkor ezt is törölni fogják

2021. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!