Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elvesztette teljesen ez az...

Elvesztette teljesen ez az oldal az értelmét?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben az elmebetegek gyülekezete lett ez a hely. Tegyük fel, hogy kiírom a következő kérdést:


A lidl-ben hol vannak az akciós termékek?


És általában ilyen válaszok jönnének rá:


- Ki az a hülye, aki a lidlben vásárol?

- Jó nagy balf*sz vagy, még ezt sem tudod. Én főbe lövetném az ilyen

hülyéket.

- Megveszed az akciós termékeket mások elől? Gondolhatnál másra is...

- Mekkora egy suttyó a kérdező, látszik, hogy a fideszre szavaz, és az

anyja pincéjében él.

- Igazad van utolsó, tipikus cs*cska az ilyen. Nője se volt még soha.


Röviden tömören leírva: így néz ki nagyon sok normális kérdés alatti komment szekció. Senki nem válaszol a kérdésre, a leírásban levő részleteken fennakadnak, ok nélkül mocskolódnak. Olyan dolgokat írnak, ami a kérdésben nem is szerepelt. Aztán ha egy ember elkezdi, akkor hirtelen nagyon sok komment lesz, mindenki jön mocskolódni, elejteni egy-egy szidó hozzászólást.


Ilyen formában egyszerűen elvesztette az oldal az értelmét. Az értékelés funkciót nem a kérdésre vetítve használják, hanem hogy ők egyetértenek- e a válasszal.


2021. jún. 1. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem igen, és a példáid is teljesen helytállóak.

ugyanaz van, mint a 2 nagy chattel: folyamatosan csökken a létszám, és lassan csak nagyszájú prolik maradnak.


A válaszokon meg jót röhögtem, vki még képes itt is tök feleslegesen belekötni a kérdezőbe, lol. A kérdéssel nincs semmi gond sztem.

Valóban van sok troll- és értelmetlen kérdés, viszont a válaszadók nagy része egyáltalán nem ért az adott kérdéshez és/vagy csak kötözködni akar.

ezen kívül az oldalt ellepő unatkozó (büfé diplomás) 30-as buta nők is roppant fárasztóak, akik szöveget értelmezni sem tudnak, viszont előszeretettel személyeskednek.


„Jó nagy balf*sz vagy, még ezt sem tudod. Én főbe lövetném az ilyen”


én azokon röhögök mindig, akik számon kérik a kérdezőt, hogy miért nem nézett utána, miért nem tudja, miért így tette fel a kérdést, miért ebben a kategóriában stb.

Házmester-országban ez nagyon jellemző, viszont külföldi oldalakon jóval kevesebb ilyet látok.


-volt nemrég, h számom kértek, h miért tartom karban a biciklimet (vmi gond volt a bowdennel, nyilván azért, mert trehány vagyok).


-egy végzős tanár szakos előadást tartott nekem (aki versenyszférában dolgozik) az életről, meg h miért jobb a magyar oktatási rendszer, mint a finn (:D)


-egy idős férfi belinkelt egy mesét, h tanuljak belőle én lusta fiatal


-amikor féléve belém kötöttek vasárnap reggel 6 után, és feltettettem erről egy kérdést, többen megállapították, h kamu a kérdésem, hiszen 5ig kijárási titalom van, és nem érhettem át 6ig a szomszéd városba biciklizve ( h mi alapján számolták ki, ne kérdezd)


-megtudhattam, h ha bunkó velem egy dohányboltban, az csakis a kisugárzásom miatt lehet

stb stb.

bezzeg amikor vmi nehezebb informatikai/fordítási kérdésben kértem segítséget, megállt a tudomány..

tehát igen, az egész GYK egy szemétdombbá vált, úgy látom, jobbára unatkozó átlag proletárok jönnek fel megmondani a frankót, meg feleslegesen kötekedni.


egyébként oly mindegy, sztem sokkal kevesebb már a kérdés, az oldal felett eljárt az idő. még kínlódik pár évig, aztán megszűnik.

2021. jún. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!