Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha 2 percenként írhatnánk ki...

Ha 2 percenként írhatnánk ki kérdéseket, jobb lenne?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 06:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Van, amikor egyszerre több kérdésem is lenne, de ki tudom várni a 15 percet. Amúgy is, legtöbbször legalább 20 perc, mire kiadok egy kérdést, ötször átolvasom, próbálom több nézőpontból is megvizsgálni. Ha szavazós a kérdés, akkor még több idő, mert megpróbálok egymást kizáró válaszlehetőségeket a lehető legpontosabban megfogalmazva megadni.

Általában ugyanis azért teszek fel kérdést, mert érdekelnek a válaszok, tehát saját érdekem, hogy pontosan kérdezzek.

2021. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem jobb lenne, engem nem zavarnak a trollkérdések.
2021. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne jobb, aki tényleg kérdezni akar az ki tudja várni
2021. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Minek? Szerintem nem nagyon van olyan ember aki 2 percenként szeretne kérdezni. 15 perc nem olyan sok idő simán ki lehet várni.
2021. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek lehet negyed óránként...


De van olyan, hogy 2 perc alatt eszembe jut 20 kérdés máskor meg napok óta egy sem, ezért!

2021. jún. 5. 18:54
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

Én fel szoktam írni, ha megkérdezésre érdemes kérdés, aztán ha nem sürgős, akkor majd kiírom egyszer, amikor van energiám arra, hogy jól megfogalmazzam. Jelenleg 308 kiírt kérdésem van, mindet azért írtam ki, mert érdekeltek a válaszok. Szerintem ha párhuzamosan sok kérdésem futna, el sem tudnék mélyülni a hozzászólásokban és reagálni sem tudnék rájuk normálisan. Magam részéről teljesen irreleváns lenne beáldozni a minőséget a mennyiség oltárán.

Másrészről viszont nagy valószínűséggel pont ennek a minőségorientált szemléletnek köszönhetem azt, hogy 15 percenként írhatok ki kérdést... (#11)

2021. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
96%
Mindig felírod, ha eszedbe jut egy kérdés, aztán amikor lehet, felteszed. Vagy nem, mert rájössz, hogy nincs értelme. Ha kétpercenként lehetne, akkor sokan ész nélkül kérdeznének (nem mintha így nem).
2021. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!