Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS! Számítógépen a jobb alsó...

SOS! Számítógépen a jobb alsó sarokban folyamatosan felugrik szinte percenként gusztustalan sexreklám. Mit csináljak? Gyerekeké a gép

Figyelt kérdés
Vírusírtót futtattam, az oké.Van adblock plus rajta, jelzi is, hogy hány felugró reklámot blokkolt. Mégis folyamatosna jön. SOS!!!!
2020. jan. 20. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Adblock Plus csak a böngészőt felügyeli, neked viszont már a Windowsba is beépülhetett.

Vagy attól függ, bezárt böngészővel, illetve másik böngészővel is csinálja?

2020. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Chrome. És amik itt felugranak, van mellettük egy chrome jel. Folyamat nyoma. Hol posta, hol nyeremény, hol undormány sex, ismerekedés stb
2020. jan. 20. 10:31
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Telepítsd újra a rendszert. Sokkal gyorsabb, mint kiírtani egy a rendszerbe teljesen beépült kártevőt.
2020. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem értek hozzéá :(
2020. jan. 20. 10:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a Chrome-ba valamelyik bővítmény a ludas
2020. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak Chrome, akkor elég lehet a böngésző takarítása is. Esetleg eltávolítás, újratelepítés is hátha segít, csak a jelszavaid mentsd ki.
2020. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Milyen az a böngésző takarítása?

Adtam hozzá bővítményeket, de így sem jó. Olyat, hogy uBlock, tampermonkay. De ezek mellett is folyamatosan felugrik. Most eltávolíottam a játékot, amit agyerekek letöltöttek.

2020. jan. 20. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A Tampermonkey nem reklámszűrő, hanem saját scriptek futtatására alkalmas. Még az is lehet, hogy pont abban fut valami.


Mondom én, hogy telepítsd újra a rendszert! Egyszerű, mint a faék. Ha meg se próbálod, nem is fog menni...

2020. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, sosem csináltam. Hol kezdjem?
2020. jan. 20. 12:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik ingyenesnek hitt játék letöltése generálja. Amíg nem fizetitek ki az árát, vagy nem törlitek a játékot jönni fog a sex...
2020. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!