Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy következő hozzászólás...

Ignis Subdialis kérdése:

Ha egy következő hozzászólás megcáfolja az állításod, lepontozod?

Figyelt kérdés

Vagy csak úgy érzed, hogy ellentmond az állításodnak vagy az állításod egy részének...

A legelső válaszlehetőségnél azt is ideértve, ha nem tudod eldönteni, hogy igaza van-e, de anélkül lepontozod, hogy utánanéznél.



2021. jún. 4. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Lepontozom akkor is, ha igaza van! (piros x)
Ha igaza van, inkább nem pontozom.
Ha igaza van, közepesre pontozom. (Félig-meddig hasznos válasz.)
Ha igaza van, elismerem. (zöld pipa)
Ha igaza van, de gúnyolódva fejezi ki, lepontozom. (piros x)
Ha igaza van, de gúnyolódva fejezi ki, közepesre értékelem. (Félig-meddig hasznos válasz)
Egyéb (hozzászólásban leírom)
30 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jól adtam meg a válaszlehetőségeket, mert azok nem zárják ki egymást teljesen, így nem tudom meg, hogy aki egy gúnyolódó cáfolatot lepontoz, az hogyan pontozná ugyanazt nem gúnyolódó hangnemben.

Ráadásul a gúnyolódás is egy elég szubjektív ítélet, mert van aki azt is becsületsértésként éli meg, hogy valaki merészel az övével ellentétes információt közölni. :)

2021. jún. 4. 13:17
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
A stílus számít. Nekem nem fáj ha nincs igazam, de ne legyen személyesen durva a válasz. Ha valaki okoskodik infó nélkül, azt nem szeretem, de lehet rá érvekkel válaszolni.
2021. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!