Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol nézhetem meg az értékelési...

Hol nézhetem meg az értékelési százalékom? (Hány százalékban értékelek hasznosan válaszokat?)

Figyelt kérdés

Több, mint 30 nap óta nem szereztem pontot, és a

- „Toplistás helyezéseid” csak annyit ír, hogy „Még nincsenek toplistás helyezésid”, és nem írja, hogy összességében hány százalékban adok hasznos válaszokat, és azt sem, hogy hány százalékban értékelek hasznosan válaszokat; ami a ponttáblázat alatt szokott lenni.

Ráadásul nem „még”. Évek alatt több száz választ írtam, és több száz választ értékeltem.

- 30 napos toplistákon értelemszerűen nem szerepelek, de azokon amúgy is csak pontszámok vannak.

- Az All-time toplistán nem vagyok az első ötszázban, de ott amúgy is csak pontszámok vannak.

- A jogosultságaim hiába nézem, ott csak a válasz százalékom szerepel; az értékelési, nem.

[link]


Tudom, hogy értékelés után megnézhetem, de enélkül nem láthatom, vagy csak nem megfelelő helyeken kerestem?


2021. jún. 6. 11:23
 1/3 belapus ***** válasza:
97%

A „Toplistás helyezéseid” menüben érhető el.Fel vannak sorolva a kategóriák, az egyes kategóriákhoz kapcsolódva a helyezés, a válaszaid százaléka, a pontszám.Ez utóbbi külön is bontva: kérdésért, válaszért, értékelésért.

Kicsit lejjebb leírják, milyen százalékban adsz és értékelsz hasznosan.

2021. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Görgess lejjebb.
2021. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

✎ [A „Toplistás helyezéseid” menüben érhető el.]

Nem érhető el. Pontosan leírtam, képen is megmutattam.


✎ [Fel vannak sorolva a kategóriák, az egyes kategóriákhoz kapcsolódva a helyezés, a válaszaid százaléka, a pontszám.Ez utóbbi külön is bontva: kérdésért, válaszért, értékelésért.]

Nincsenek felsorolva, mivel – mint írtam – a megelőző 30 napban nem kaptam pontot. Képen is megmutattam.


✎ [Kicsit lejjebb leírják, milyen százalékban adsz és értékelsz hasznosan.]

✎ [Görgess lejjebb.]

Hiába görgetek, ha nincs. Leírtam, és képen is megmutattam.


Ugyan a „Toplistás helyezéseid” lapnak csak a felső részét mutattam meg képen – szerintem az bőven elég -, de megmutatom teljesen is: [link]

És attól részletesebben nem tudom megírni, mint ahogy tettem:

──────────────────────────────────────────────────────────────

Több, mint 30 nap óta nem szereztem pontot, és a

- „Toplistás helyezéseid” csak annyit ír, hogy „Még nincsenek toplistás helyezésid”, és nem írja, hogy összességében hány százalékban adok hasznos válaszokat, és azt sem, hogy hány százalékban értékelek hasznosan válaszokat; ami a ponttáblázat alatt szokott lenni.

──────────────────────────────────────────────────────────────

2021. jún. 7. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!