Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem tudom miért de itt gyakori...

Nem tudom miért de itt gyakorin mindig kikapcsol a sötèt mód . Ha kilépek ès vissza már ki is kapcsol . Be van állítva a beállitásokba a sötèt mód.(?)

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is automatikusan kikapcsol, de szerencsére csak gyorsan lepörgetek a lap aljára és bekapcsolom =)

Elég gyors, főleg hogy akár a beállításokban is lehetne elrejtve ;)

2021. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem tapasztaltam, de nem igazán szoktam kilépni. Nem tudom miért lehet, de gondolom azért, mert ez nem a felhasználói fiókhoz kötött elmenthető beállítás. Lehetne az pedig.
2021. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem böngészel privát módban vagy tiltod a sütiket? Mert szerintem valami iylesmi oka lehet, hogy nem menti el hosszú távon.
2021. jún. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

És most mi a kérdés?

Igen, kikapcsol.

Nekem is.

És akkor mi van, mit tehetünk?

2021. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ahogy láttom másnak is van így.Csak gondoltam nálam nincs valami beállitva rendesen.

Köszi a válaszokat!

2021. jún. 20. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem ilyen egyöntetű a dolog.


Microsoft Edge, Opera, Google Chrome és Mozilla Firefox böngészőkkel próbáltam.


• Ha a Gy.k.-s lapon kívül legalább még egy lapot tartottam nyitva, akkor a Gy.k.-s lap bezárásával a böngésző nem záródott be.

Akárhányszor újranyitottam a Gy.k.-t, megtartotta a sötét módot; akár látogatóként, akár a fiókomba belépés után állítottam azt be.


• Ha a Microsoft Edge, Google Chrome és Mozilla Firefox böngészőkből kiléptem, visszalépés után a Gy.k. megnyitásakor már nem volt sötét mód. Természetesen, a gép kikapcsolása és újra bekapcsolása után sem.


Opera böngésző esetén viszont megmaradt a sötét mód, nem csak a böngészőből történt kilépés és visszalépés után, hanem még a gép kikapcsolása majd visszakapcsolása után is. És mindegy volt, hogy be voltam lépve a Gy.k. fiókba, vagy sem, hogy a böngésző bezárása előtt bezártam a Gy.k. ablakot, vagy sem. (Ha be voltam lépve a Gy.k fiókba és nem léptem ki akár a böngésző bezárása, akár a gép kikapcsolása előtt, akkor az Opera újbóli elindításakor még újra be is léptetett.)

És vannak még más böngészők is, azokkal nem próbáltam. Lehet, hogy még több nemfelejtő is van.

2021. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :)
2021. jún. 20. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az számít, hogy a böngésződ törli-e a cookie-kat kilépéskor. Ha igen, ez az oldal sem tudja megjegyezni, hogy te sötét módot állítottál.
2021. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!