Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok, ha a GyakoriKérd...

Támogatnátok, ha a GyakoriKérdések bevezetné azt a funkciót, hogyha rányomsz egy szavazási opcióra akkor utána ne csak változtatni tudj rajta hanem teljesen visszavenni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Olvasd el mindegyik lehetőséget mielőtt szavazol.

Hiszen ezért szavazás.

2021. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Hogy egészen őszinte legyek, alapvetően lesza... teszek rá.

De ahogy az előttem lévő is írta: előbb gondolkodj, utána cselekedj.

A gondolkodás, a felelősségtudat halála az, hogy mindent utólag módosítgathatunk.

Tessék megérteni, hogy a tetteidnek következménye van!

2021. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Gondold meg, mit nyomogatsz.

2021. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekelne különösebben ez a funkció. Nekem nem lenne rá szükségem, de másoknak lehet, hogy hasznos lenne. Nem zavarna, ha erre is lenne lehetőség ezen az oldalon, de valószínűleg nem is élnék vele.
2021. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
A válaszok értékelésénél többször nyomok félre; és ott még változtatni sem lehet, nemhogy visszavonni.
2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

A 30%-os kukacnak üzenem, hogy ha lenne elég vér a pucájában, ideböfögne valamit, nem csak a piros kezet nyomkodná.

Azonban nyilván még ehhez is túl gyáva.

2021. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%

#6 Ennek mindig egy újabb piros kéz az eredménye, nem kell vele foglalkozni, én is kaptam már szerintem értelmes válaszra hármat is.

Itt pedig ettől függetlenül még ezerféle fejlesztésre lenne szükség, de 10-15 év alatt alig változott valami.

2021. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mint ahogy azt már írták előttem szólók, döntésednek következménye van, gondold át mit nyomsz mielőtt cselekszel.
2021. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!