Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lesz valami következménye ha...

Lesz valami következménye ha egy témakörben fanatikusan bombázok mindenféle kérdésekkel a népet? Magatartásom kb. 4-re állítható be, vagyis a legtöbbször nem trollkodok, hanem kíváncsian fanatikus vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos már rám szóltak az anomim válaszolók, hogy őrült vagyok, hogy állandóan kérdezek? :D de már megszoktam, szóval nem érdekelnek a vádak. mit gondoltok? Van ehhez hasonló sztori nektek? le bírnátok írni?
2021. jún. 23. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy a melyik afrikai országokba lehet legjobban nyaralni kérdések szerzője? :-D
2021. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem. bocsi ha rossz kedved lett ettől a választól :(
2021. jún. 23. 16:03
 3/20 anonim ***** válasza:
3%

nézd meg ezt windows 11 kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

5/15 Doszka ***** válasza:

48%

A "kiszivárgott verzió"-t kipróbálni VirtualBOX-ban leszedtem "kalózvízpart"-ról.



a fő verzió ugyanúgy 10.



Akárcsak a Vista és a Windows 7 esetében, mindkét rendszer 6-os verzió :)



7/15 ITGuy ***** válasza:

51%

Jók ezek az álkérdések :D Elhiszem, hogy ott a zabszem a seggedben, beszélgess róla Facebookon valami windows fan csoportban.


ilyeneket irnak



14/15 anonim ***** válasza:

91%

#13 Ki a bánat tudja itt, hogy mit fognak holnap bejelenteni amerikában? Ennyi erővel a hétvégi lottószámokat is megkérdezhetted volna, aztán meg háborogsz, hogy senki nem akarja megmondani neked.



utána ezt

szerinted ez normális

2021. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
egy kérdés miatt veszekszik nem tudja ne válaszoljon
2021. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
senki sem normális. De legalább válaszoljatok az én kérdésemre is! :D
2021. jún. 23. 16:05
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
A trollkodást nem díjazza senki. Ha sokszor ugyanazt kérdezed meg, esetleg kicsit csavarva, az nem nevezhető fokozott kíváncsiságnak.
2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha trollkodás, tiltani fognak egy idő után. Ha visszatérően ugyanazt kérdezed meg, egy idő után elkezdik törölgetni a duplikációkat. Ne a minőségre menj, hanem a mennyiségre.

Akkor kérdezz ha valóban van valami, amire választ szeretnél kapni, és arra egyedül nem voltál képes megoldást találni (tehát képes és nem hajlandó, mint aki nem hajlandó használni a Google-t egy triviális témában).

Ha pedig szövegelhetnéked van, akkor ne a kategóriákat szemeteld tele felesleges kérdésekkel, hanem próbálj másoknak segíteni válaszod adásával. Több tízezer megválaszolatlan kérdés van az oldalon, és folyamatosan érkeznek újak, sosem fog kifogyni az oldal belőlük. Persze itt is igaz, hogy akkor válaszolj ha tudod a választ és segíteni akarsz, mert a spam/flood/troll/provokáció/vita/veszekedés kommentek vége a törlés majd tiltás lesz.

2021. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Te vagy aki asszem tegnap megkérdezte hogy "elhiszitek hogy ez a kérdés 11:11-kor íródott ki?" ?
2021. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__112122..

Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor


Elhiszed, hogy ezt a kérdést fejen állva írtam?

van ilyen is

2021. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi. Hát a magatartásom olyan gyenge négyesnek minősíthető az adott témakörben. nem beszélek csúnyán, nem káromkodok. Inkább vitázok, és új kérdéseket teszek fel, mert kíváncsi vagyok a többi ember véleményére. És mi van akkor ha kíváncsi vagyok? :D egyszer már neveztek beteg vitázónak is engemet xdd de már megszoktam a vádakat nyugalom. és csak ezen az oldalon szoktam csinálni, mert szeretem az itteni társaságot is. lehet, hogy 23 nap múlva már itt se vagyok megint, mert ez a sokadik fiókom :D
2021. jún. 23. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!