Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A “megválaszoltjaid” fülnél...

A “megválaszoltjaid” fülnél napok óta látok 1-est, akkor is ha megnézem az összes kérdést amire válaszoltam. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdés volt amit azóta töröltek, lehet emiatt? Kicsit fura hogy ez több napja így beragadt :/

Azt tudom hogy miért vannak ott számok, de ez el nem mozdul bármit is csinálok.



2021. jún. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Nekem hónapok óta. Bug.
2021. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem bug, csak a fejlesztés hiánya. Megcsinálták, hogy kijelezze ha jött új válasz az utolsó látogatásod óta, viszont ha törölték a válasz(oka)t, akkor nem vonja le az értesítésből. Kézzel kell az értesítést törölnöd, az értesítésre (számra) kattintással, akkor nullázni fogja.
2021. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uuuuuh köszönöm!!!!! Nem is tudtam hogy ilyet is lehet :O
2021. jún. 28. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé aktív vagyok az oldalon, úgyhogy a funkció bevezetése után néhány nappal el is értem a 99+ értesítést. Azóta így áll a mutató. Sok értelme nem lenne törölni, mert néhány nap múlva úgyis 99+ lenne megint. Szóval ez biztos nagyon hasznos funkció sokaknak, hogy már a főoldalon mutatja, hány megválaszolt kérdésre érkezett új válasz, de én ebben a formában nem igazán tudok mit kezdeni vele. :D
2021. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hű, bevallom nem néztem meg hogy van-e már ilyen kérdés. Pár éve vagyok többe kevésbé aktív itt de még sose tapasztaltam hasonlót se, azt hittem ez valami újabb dolog lesz, esetleg épp fejlesztenek valamit és emiatt. Tegnap pl az értékelés gömbökben nem látszottak a számok(százalékok) csak zöld szürke piros és 0% volt ott- ezért is gondoltam hogy valami gebasz lehet az oldallal.
2021. jún. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!