Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet választ adni...

Miért nem lehet választ adni a kérdésekre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert néha nem lehet, nincs válasz. Feltettem egy kérdést, hogy igaz-e a Church tézis, és nem érkezett rá válasz. Senki se nem tudhassa...
2008. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na azt én sem tudom :( De én olyan kérdést tettem fel amelyről megoszlik a vélemény

szerintem csak arra a kérdesre válaszolnak egyessek amelyik szimpatikusak nekik vagy nekik is hasznuk van a válaszokból

2008. dec. 8. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
megválaszolható kérdés is kell... itt van rögtön: tézis jelentése: "egy tudományos mű eredményeinek rövid összefoglalása", így szerintem nem vették komolyan a kérdést, ami érthető is
2008. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyílván, ezzel tisztában vagyok, nem azért tettem fel a kérdést, hogy valaki itt eldöntse a dolgot, csak kíváncsi voltam, kinek mi a véleménye :)
2008. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Szia.

Az eldöntésprobléma a következő feladatot jelenti: adjunk meg olyan algoritmust,amellyel tetszıleges logikai formulák azonos igaz volta eldönthet. Persze ilyen algoritmus bizonyíthatóan nem létezik (feltéve persze, hogy az algoritmus intuitív fogalma alatt azt értjük, ahogyan azt ma egzakt módon tárgyalni szokás). Mindenesetre bizonyos speciális formulaosztályokra

megoldható az eldöntésprobléma és bizonyos típusú formulákra sikerül...ennyi.. Church eredményét népszerően

úgy szokták mondani, hogy vannak abszolúte megoldhatatlan problémaseregek, míg Gödel

tétele axiómarendszertıl függı, relatíve eldönthetetlen problémák létezésére mutat rá.

2008. dec. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem igaz. Church tézise azt mondja, hogy "mely szerint minden formalizálható probléma, ami megoldható algoritmussal, az megoldható Turing-géppel" (forrás wikipádia), ami annyit jelent, hogy 0-s típusú nyelvvel le lehet írni.
2008. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sokszor azert nem, mert egyszerubb lenne a googlet hasznalni, en nagyon sokszor odairnam, hogy hasznald a googlet. De nem teszem, hiszen tudom hogy nem tetszik ez a valasz senkinek.

Amikor szinte ugyanazokat a kerdeseket latom szinte naponta, akkor mit lehet valaszolni? Lehet utananezni itt, mert millio olyan kerdes volt mar es erkeztek arra valaszok.

Nagyon sok olyan kerdes is van, hogy pl. milyen sampont hasznaljak? Hat, konyorgom, kb. 50 fele sampont lehet kapni, most erre megint mit lehet valaszolni.

2008. dec. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert van akiket csak az érdekel hogy az ő kérdéseire válaszoljanak,és ő semmire nem képes válaszolni!
2010. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!