Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet itt "elrontani" a...

Hogy lehet itt "elrontani" a kulcsszavak beírását?

Figyelt kérdés

Néhány kérdésnél valahogy nagyon szememet szokta szúrna ha valaki hibásan ír ki kulcsszavakat.

Sokszor nem is értelmesek, néha nem az adott kérdéshez szólnak, hibásan írják ki, külön hastaget tesznek oda mikor az eleve ott van, szó után vesszőt tesznek még stb..hibákat látok néha.

Kérdem én, néhány felhasználónak itt tényleg nem egyértelmű a kulcsszó használat? Nekem valahogy egyből egyértelmű volt és helyesen írtam be mindent.

Nem ez az életem legnagyobb problémája, de azért néha értetlenkedek, hogy másoknak ez hogy nem egyértelmű és ez bizony szemet szúrja néha ha ott minden kulcsszó szürke ráadásul ha sokat is írt.

Nem lekezelő szándékkal írom, pusztán kíváncsi vagyok, hogy másnak is feltűnt e ez a jelenség és mit gondol róla.

Pl. itt is ez még a nem olyan zavaró eset: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1124..

Olyat viszont nem találtam, ahol több elírt van és rosszabb ennél most sajnos pedig korábban többel is találkoztam.

Lehet azért néha elírják, figyelmetlenek de néha azért látszik, hogy nem ez a helyzet.



2021. júl. 12. 05:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Most például nekem 3-at ad ki mikor kitöltötettem minden rublikát és helyesen írtam őket mint

-gyakori kérdések

-kérdés

-válasz

hiányzik még és fogalmam sincs miért nem lett oda helyezve a többihez néha ez is fura jelenség még.

pedig máskor tudtam használni.

2021. júl. 12. 05:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

„Fenntartjuk a jogot a kulcsszavak javítására, törlésére és bővítésére.

Ha olyan kulcsszót írsz be, amilyen még nem szerepel a honlapunkon egyetlen kérdésnél sem, ellenőrizni fogjuk annak helyességét, mielőtt bekerül a kulcsszavak listájába. Amíg ezt nem tettük meg, nem lesz kattintható a kérdésed oldaláról, és a kulcsszavak között sem fog megjelenni.” ← Használati útmutató.

A gyakori kérdések, a kérdés és a válasz még nem szerepelnek kulcsszóként: [link]


Nem tudom, mióta van előzetes ellenőrzés a még nem használt kulcsszavak esetén. Lehet, hogy régebben minden további nélkül kerülhettek a listára pl. hibásan írtak is.

2021. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.ezek mind oké de írtam hogy ezeket korábban használtam és most valamiért néha kitörli a rendszer..ezek használt szavak sőt mások is már használták.
2021. júl. 12. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnád, hol találod ezeket a használt kulcsszavak közt?
2021. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4.múltkor érdekes elfogadta most valamiért nem..
2021. júl. 12. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megmutatnád azt a kérdésed, amelyikben elfogadta?
2021. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.ha figyelmesen végig olvastad volna írtam hogy most nem találom a régebbi kérdéseimet..rég töröltem őket. mind1 nem is erre irányult a kérdésem eleve!
2021. júl. 13. 05:13
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

[ha figyelmesen végig olvastad volna írtam hogy most nem találom a régebbi kérdéseimet] ← 7/ 2021. júl. 13. 05:13

Nem találtam ilyet az írásaidban. Más kérdését mutattad téged zavaró példaként, és azt írtad, hogy „Olyat viszont nem találtam, ahol több elírt van és rosszabb ennél most sajnos pedig korábban többel is találkoztam.”. Mások kérdései közt nem találtál rosszat, szemed szúrót, hiszen ’Neked valahogy egyből egyértelmű volt és helyesen írtál be mindent.’


Ott van válasz, használati útmutató idézet, képes bemutatás: a három kérdezett kulcsszó azért nem jelent meg, mert nem szerepel a kulcsszavak közt. Ezt, válasz a kérdésedre.

Erősködtél, hogy használtad ezeket. Emiatt kérdeztem, hogy akkor hol találod a kulcsszavak közt?

Tovább erősítetted, hogy a múltkor elfogadta. Ez, egyértelműen, a te kérdésedre utal, ezért kértem rá példát. Aztán felróttad, hogy figyelmetlen vagyok, mert te megírtad, hogy nem találod a régebbi kérdéseid. Nem írtál ilyet.

2021. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

istenem már bánom hogy feltettem a kérédst..

8.mégegyszer nem erre ment ki a kérdésem!

2021. júl. 13. 09:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak elutasított kulcsszavak, pl. amiket te írtál, "gyakorikérdések, kérdés, válasz", mivel ezek semmiben sem különböztetik meg a kérdésed a többi kérdéstől, ezt mindegyikhez oda lehetne írni, ezért ezek a kulcsszavak értelmetlenek.

Amúgy jó volna, ha az emberek tudnák, hogy ha jól megválasztják a kulcsszavaikat a kérdéseikhez, akkor nagyobb eséllyel jut olyanok elé, akiket érdekel is az adott téma és ezáltal nagyobb eséllyel kapnak választ is. Nem elhanyagolható szempont ez sem, végülis utóbbira megy ki az egész kérdésfeltevősdi.

2021. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!