Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mely a leg aktívabb topik,...

Mely a leg aktívabb topik, itt az oldalon?

Figyelt kérdés

#Gyakker
2021. júl. 13. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak kiragadott számok az elmúlt hónapból, de azért mutatják a trendeket - kiírt kérdések száma egy kategórián belül 2021. júniusban:

Felnőtt párkapcsolatok ~ 142 oldal (3408)

Emberek ~ 150 oldal (3600)

Politika ~ 175 oldal (4200)

Szexualitás ~201 oldal (4824)

Összevetésként egy Családi kapcsolatok vagy Ismerkedés témában ugyanennyi idő alatt 30 oldalnyi kérdést tettek fel, pedig azok is forgalmas kategóriák. Másik szempont lehetne a beküldött válaszok száma, de azt jóval körülményesebb egyesével megszámolni.

2021. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, amíg nyilvános volt, a lap alján a Média ajánlatra kattintva össze lehetett vetni az egyes kategóriák forgalmát; ugyanis a 3 havi becsült megjelenések száma összevethető volt: [link]


Jó néhány éve már az egyes kategóriák mozgalmasságának összevetésére a kérdések, válaszok számának ilyen-olyan megoldású, felhasználó általi megtippelése, illetve kigyűjtése lehetséges. Ahogyan a 2021. júl. 13-án 11:31-kor megjelent válasz írója tette, vagy ahogyan én tettem.


1.) Kérdések tekintetében

A 24 órán belüli kérdéseket „fogaskerékkel” határolt ? mutatja.

A kérdésed megjelenése után, 3 napon át, naponta kb. azonos időpontban kigyűjtöttem az egyes főkategóriák 24 órán belül megjelent kérdéseinek számát.

Ez lett az eredmény: [link]


2.) Válaszok tekintetében

Egyidejű kigyűjtés volt, 2021. július 13-án.

Régebb óta használt a gyűjtőm, nem csak a kérdésekre főkategóriánként adott átlagos válasz darabszámokat tartalmazza. Ami ezt illeti: főkategóriánként 11 lapnyi kérdés- és válasz darabszám szerepel, és ezekből számított egy kérdésre jutó átlagos válasz darabszám. Olyan lapoktól kezdtem a gyűjtést, amelyeken már éppen nem szerepelt 24 órán belüli kérdés. Ezeknél már jellemzően megállapodott válasz darabszám van, míg pl. az 1. lapon lehetnek olyan friss kérdések, amelyekre még nem érkezett válasz, de akár hamarosan több is érkezni fog.

Az eredmény: [link]

A kb. 260 kérdés elegendő mennyiség ahhoz, hogy elég jó képet adjon az átlagos válasz darabszámról.

* Ami az össz kérdést illeti, az bizonyára nem pontos. Úgy számoltam, hogy egy-egy teli lapon 24 kérdés van. Ez többnyire így is van, de látszik a táblázatból, hogy azért közel sem mindig.

2021. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!