Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehet kamu kérdéseket...

Hol lehet kamu kérdéseket kiíró felhasználót jelenteni?

Figyelt kérdés

Van itt a filmes topikban egy gyerek, aki állandóan egy nem létező, általa kitalált "tévésorozatról" tesz fel kérdéseket. Nem véletlen hogy nem is válaszol rájuk senki, mert nem is létezik olyan. ("Deserion Show" néven futnak az agymenései.)


A Wikipédián is szerkesztek, és ott is ugyanezeken az idétlen neveken (Felses, Felsetlen, Deserion - egyáltalán ki talál ki ilyen idétlen, semmit nem jelentő szavakat?) küld fel sorozatosan hoax szócikkeket, eddig 124(!) regisztrációját kellett blokkolni (lásd: [link] ) és legalább 200 kamu cikkét törölni. Itt ugyanezt játssza, spammeli a kitalációival a filmes kategóriát. A múltkor már jelentettem pár kérdését "Egyértelműen kitaláció" indoklással, de egyiket sem törölték, nem csináltak vele semmit. Hol tudom jelenteni hogy kitiltsák?



2018. aug. 30. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Napi szinten látogatom a kategóriát, de még sosem láttam ilyen kérdést, fura.

A legjobb amit tehetsz, ha írsz egy levelet az üzemeltetőnek. Mivel nem lehet a jelentést indokolni, és a moderátorok sincsenek birtokában a világ összes ismeretének, így mindig akad olyan téma amit a moderátor egyszerűen a saját 'nem tudása' miatt nem ítél meg törlendőnek.

Próbáld meg ugyanezt leírni nekik, de szerintem biztosra veheted, hogy az olyan elmebetegek akik 100+ fiókot hoznak létre és 200 törölt cikk után sem adják fel, ugyanúgy visszaregisztrálnak ide a tiltás után is, és nyomják a hülyeséget.


Esetleg ne a kitalációval indokold a jelentést, hanem hogy már korábban megkérdezte. Ha a modok rá tudnak nézni egy felhasználó előzményeire, akkor jó eséllyel a duplikált kérdések el tudnak tűnni. 30 napod van arra hogy egy kérdést jelents a kiírás után, ezen túl az oldal már nem engedi jelenteni.

2018. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
A reklámok tartják életben az oldalt. Ha nincs kérdés? Naaaaaaa. Sejted már. Más kategória is tele van. Csupa szerencsétlen 17éves lány.
2018. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!