Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért értelme van a válaszérté...

Miért értelme van a válaszértékelés funkciónak? A többség úgysem azt szavazza le ami rossz válasz, hanem azt ami a politikai véleményével ellentétes?

Figyelt kérdés
Tök jól meg lehet figyelni, hogy pl egy rakás jó válasz van itt, értelmesen megfogalmazva, tényekkel alátámasztva, de le van pontozva. Szerintem a politikarovatban semmi értelme ennek a funckiónak, sőt tévedéseket eredményez.

2021. júl. 18. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Támogatnám, hogy itt politika szekcióban legyen kikapcsolva a szavazási lehetőség. Nyilván technikailag nem nagy dolog megcsinálni, hogy a politika fórumban egyszerűen ne jelenjenek meg a pontszámok.


A szakmai fórumokban meg maradhatnának, mert ott lehet értelme, hogy ki ad jobb szakmai választ.

2021. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
35%
Na ez egy jó ötlet. Szerintem sem kéne ide, pontozás, csak a frusztruált, érvelni képtelen hülye használja amúgy is.
2021. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Ne akarjátok eltörölni, szórakoztató! Sokat nevetek azon amikor 1 tényszerű válasz van amiben linkek is vannak a leírtak igazolására szemben a többi rövid anyázós véleménnyel, de az az 1 van lepontozva amiben tények szerepelnek.

Vagy amikor egy sima link van 0%-ra lepontozva amin a konkrét válasz van a kérdésre, netán amikor csak kérdezett az illető valamit.

Amúgy hogyan lehetne a sok anonim válaszolót megkülönböztetni ha senkinek nem lenne semmi értékelése - vagy bármi más jelölése?

Az, hogy névvel vagy bármi azonosítóval kelljen írni, az nem járható út, megpróbáltam. Egy idő után már el sem olvasták amit leírtam, azok akiknek nem tetszett a véleményem, azonnal jelentgettek, lepontoztak - nem csak engem.

Így vicces a dolog, csak tudni kell, hogy a pontozás itt szimplán annyit mutat meg, hogy ellenzékiekből többen vannak, mint kormánypártiakból.

2021. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
69%

3

Amúgy igen. Volt múltkor egy kérdés, hogy melyik pártra szavaz a legtöbb fiatal. Beírtam hogy a Fideszre, mivel ez az igazság, meg lehet nézni bármilyen statisztikát, közvéleménykutatást. Erre le van szavazva a válasz :D De miért? Akkor is ez az igazság. Ha nem tetszik nekik és leszavazzák akkor mit remélnek, hogy ez nem létezik? Miféle bugyuta viselkedés ez? mennyire kell ehhez sértett buta embernek lenni?

2021. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de alapvetően az oldalt se használják megfelelően hisz, kérdéseket kéne feltenni olyan dolgokról amit nem tudunk de szeretnénk megtudni, ellenben a politika rovaton nagyon kevés valódi kérdést találsz, főként forumként, propaganda terjesztésre használják az emberek.
2021. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
4: minden oldalon vannak hülyék, akik automatikusan lepontozzák a nem tetsző beírást, ezért kellene kikapcsolni az egészet a politikában
2021. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
#5 Igen. Meg lehet nézni, nem vagyunk sokan ezen a fórumon. Itt jobbára egymás között megy a vita és ritka az amikor valaki egy valódi kérdéssel jelenik meg. Az főképpen a joggal kapcsolatos, vagy gyakori amikor a katonasággal, rendőrséggel kapcsolatban vannak kérdések a tanulási, munkavállalási témákban.
2021. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, általában ugyanaz a néhány ember válaszolgat.
2021. júl. 18. 10:04
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanezt már felvettem hónapokkal ezelőtt, mert semmi értelme a pontozásnak a politika kategóriában.
2021. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Ez más kategóriákban is így működik. Nem a funkcióval van baj, hanem a pontozókkal.
2021. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!