Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ennek mi az oka itt a gyakorik...

Ennek mi az oka itt a gyakorikerdesek.hu-n?:

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 7. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Te egy 6 szóból álló hozzászólást szavanként új válaszban írsz meg, és így nem tudtad befejezni a mondatot?

Kevés egy válaszhoz egymásutáni 5 válasz, úgy, hogy nincs közben másik válasz, amire reflektálhatnál? Elképesztő.

2021. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem véletlen hogy ezzel én még sohasem találkoztam... :D

Az simán előfordul (velem is volt már) hogy az első válaszból valami kimarad vagy rosszul írja az ember és kell egy második javítani. Még nagyon ritkán azt is el tudom képzelni hogy esetleg valamiért kell egy harmadik. De hogy valaki azon legyen felháborodva, hogy csak 5 választ írhat zsinórban... Talán pont ezért van ilyen opció, hogy ne szemeteld tele az oldalt. Engem ha 4-re vagy akár 3-ra levinnék a határt az se zavarna.

2021. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!