Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt gyakorin be lehet jelentke...

Itt gyakorin be lehet jelentkezni csak felhasználónévvel?

Figyelt kérdés
Régebben mintha lehetett volna. Van egy másik fiókom, aminél elfelejtettem, milyen maillel regisztráltam, viszont jó lenne belépnem (a jelszó is trükkös, mert abból is van egy pár lehetőség:D). Ha nem járja a neves verzió, akkor azzal nem is próbálkozom, így is bosszantó kicsit, hogy pár próbálkozás után kitilt x időre a rendszer.

2021. jún. 7. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lehetséges email címeket tudod??

Akkor az elfelejetettem a jelszóm opciót választanám a helyedben. Ha van találat akkor küld emailt az adott email címre. Bár ha annak se tudod a jelszavát, akkor sokra nem mész vele 😅

2021. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy dologgal sehol ne lehet semmit.
2021. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, igen! Ezzel már csak az a gond, hogy közülük van olyan e-mail cím, amit már töröltem:D Szóval kezdek barátkozni a gondolattal, hogy közel esélytelen lesz bejelentkezni. Köszönöm azért a választ!


Második, természetesen nem egy dologgal szeretnék bejelentkezni, hanem a felhasználónevemmel és az összes lehetséges jelszó valamelyikével. De ha felhasználóval eleve nem fog beengedni, akkor azzal nem is fogok próbálkozni, mert a "kitiltási idő" miatt sajnos csak időpazarlás.

2021. jún. 8. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Elviekben a böngésződ megjegyzi a jelszavakat, e-mail-eket is. A beállításokban kellene lennie. Én egyszer onnan néztem ki, sőt ki is írtam külön jegyzetbe.
2021. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszönöm!
2021. jún. 8. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!