Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorin miért nincs olyan...

A gyakorin miért nincs olyan lehetőség, hogy megváltoztatod a neved?

Figyelt kérdés
Én hiányolom ezt a lehetőséget, mi van ha olyan nevet adsz meg amit később meguntál vagy más nevet szeretnél? Más fiókot viszont nem szertenék ezért csinálni mert itt is elértem egy bizonyos szintet.
2021. aug. 7. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

moderatod@gyakorikerdesek.hu

Ide írj egy emailt amiben elregéled, hogy a nevedet szeretnéd megváltoztatni.

Mivel itt vannak a legjobbfej modik a világon, meg fogják csinálni! :)

2021. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elnézés, elírtam!

moderator@gyakorikerdesek.hu

2021. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtéveszthetsz, átverhetsz másokat azzal, hogy más felhasználóknak adod ki magad. Tegnap még tizenéves lány voltál aki ismerkedni akar, holnap meg 30-as anyuka, aki szoptatással kapcsolatban kér tippeket, közben meg egy 40-es perverz férfi, aki áldozatokra halászik privát üzenetek által.


Persze ezt meg lehet csinálni 3 különböző fiókból is, de abban nem fognak segíteni, hogy minimális erőfeszítéssel eljátszd ezt 1 fiókból, rotálva a személyiségeket, ahogy épp a kedved tartja.


"Más fiókot viszont nem szertenék ezért csinálni mert itt is elértem egy bizonyos szintet."

4. szinten már korlátlan a privát üzenetküldés és válaszadás, ehhez egy 30 napos fiókra és 50 válaszra van szükséged. 3. szinten már csak 7 napos fiók kell és 20 válasz, és alig korlátozzák a tevékenységet, triviális ezt elérni és kivárni.

2021. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs errre most szükségem, köszi a válaszokat cska úgy általánosságban kérdeztem :D
2021. aug. 7. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:
3.amúgy 4.szinten vagyok :)
2021. aug. 7. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
#1: csak akkor változtatják meg a felhasználóneved, ha a saját polgári nevedet adtad meg, és nem egy fantázianevet. Más indokkal nem kérhető és nem is teljesítik, így eléggé megtévesztő az, hogy akkor mindenki fogja magát és írjon e-maileket, hiszen ez nem kívánságműsor.
2021. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

""""Mivel itt vannak a legjobbfej modik a világon, meg fogják csinálni! :)"""""


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!