Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez mi? (Kérdésed túl rövid, a...

Ez mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél látom ezt a mondatot, hogy "Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú". Miért teszik ki néhányan mikor elég ha simán csak a kérdést írják ki? Nekem mikor én is ilyen rövid kérdést írok ki nem adja be ezt automatikusan, pedig azt hittem azért van soknál mert ilyenkor automatikusan bedobja de akkor csak úgy kiírják mert egyszer megjelent ez? Mi értelme? Másnak se dobja ki ha rövid a kérdése? Mióta van ez és szerintetek hány kérdésnél lehet ez a mondat?

2021. aug. 9. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez engem is érdekel.
2021. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg csak ilyen szúrópróba szerűen ellenőriznek.
2021. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Korábban rövid kérdésnél ezt írta a rendszer, nem engedte kiírni a kérdést.

Nem tudom, lehet azóta változott és már csak megszokásból/biztos ami biztos alapon írják oda egyesek.

2021. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
A te kérdésedben is ott van, bedobta/kiadta :D az "Ez mi?" után. Én se tudom mi értelme, talán valami spam vagy anti-robot védelem.
2021. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!