Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A (Kérdésed túl rövid, a...

A (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú) zárójeles mondatot a weboldal automatikusan írja ki vagy a kérdezők írják eme zárójeles szöveget?

Figyelt kérdés
Régen emlékszem sok ilyen kérdés volt, de csak most tűnt fel mind az ilyen helyesen van írni és a vessző is ugyan ott helyezkedik el, ahogy ügye kell.
2019. febr. 17. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt valami automata dolgozhat, mert én nem tettem zárójelet sehova.
2019. febr. 17. 16:25
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint a Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú szöveghez sem tettem zárójelet, így érthető.
2019. febr. 17. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
(Van még kérdésed?)
2019. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ,hogy magát a mondatot autoamata tölti e ki és hogyan.
2019. febr. 17. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
(Van még kérdésed?)
2019. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem automata tölti ki. Akkor írja be az illető, ha a kérdés túl rövid lenne, ezért beleteszi ezt a mondatot.


A magyarázatnak nincs egy limitje. Meg nem mondom, melyik volt a kérdés, de egy nő a magyarázatra kb egy 10 oldalas regényt írt be szó szerint. :D

2019. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De hogy került a zárójel a kérdésembe? én nem írtam. És hogy lehet, hogy mindenki helyesen írja la ,mondom még a vessző is stimmel, igen ezt pár éve elolvastam, durván sokat írt a hölgy. :)
2019. febr. 17. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy lehet, hogy mindenki helyesen írja la - úgy, hogy ha rövid kérdésnél leokézod, ezt fogja kiírni. Utána kimásolod, berakod és kész. Ezért írja le mindenki helyesen.
2019. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!