Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez miért van így?

Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Szóval Már három napja feltettem egy kérdést ide gyakori ra és még senki nem válaszolt rá én próbáltam kiemelni a kérdést de Folyton azt írja ki hogy nem telt el 24 óra a kérdés kiírás óta és a 24 óra alatt ugye én írtam még hozzá egy kis beszámolót vagy valamit és itt Pedig már próbáltam ki emelni a kérdést 24 óra után de pedig azt írja ki hogy nem telt el 36 óra a kérdés kiírása alatt vagy itt nem tudom hogy szokás azt mondani vagy írni mert ugye én válaszoltam rá saját magamnak azzal a kis beszámolóval mert azt elfelejtettem odaírni a megjegyzés hez és szeretném Nem is az hogy szeretném hanem hogy azt akarnám kérdezni tőletek hogy ez így miért van így és hogy ti mit szóltok ehhez vagy hogy ti mit reagálnátok rá hogyha mondjuk ezt lenne és tudom hogy ez nem annyira fontos de nekem ezt így muszáj kiírni mert mert én ezzel törődöm vagyis hogy nekem ez is nyomja úgymond a lelkem nem is az hogy nyomja a lelkem csak muszáj ki írnom magamból és ezt így muszáj elmondani valakinek mert már így is sok dolog terheli a hátamat Szóval ja. Vagy mondjuk még az a kérdésem is lenne hogy ti mit csinálnátok ilyen helyzetben vagy mit ajánlotok ilyen helyzetben hogy többen lássák a kérdéseimet?
2021. aug. 11. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg letelik a kiemeléshez szükséges idő. És persze ne írj hozzá még plusz kommenteket időközben.
2021. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem olvasod el a használati útmutatóban, addig nem is fogod tudni, hogy mikor kell legalább 36, és mikor legalább 24 órát várni, hogy ki lehessen emelni a kérdést.

Ha az itteni kérdésed és a kiegészítése jellemző, akkor nem csodálom, ha nem válaszolnak.

Alakilag is elijesztő a tagolás nélkül egybeszabott szövegtömb, de ha valaki bátran belefog az olvasásába, olyan zavaros szöveget tapasztal, hogy hamar elmenekül, nem bünteti magát.

A kiemelés ezen nem segít.

2021. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Basszus van ilyen szar a telefonomon h hangalapurogzetes es a miatt van kulon irva ekezetet irni meg lusta vok szoval ha csak kötekedni jöttél ide akkor takarodhatsz is el felé
2021. aug. 11. 23:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

...és még bunkó erőszakos is vagy!

Így aztán miféle válaszokat vársz?

Senkit nem érdekel, hogy miért hánysz ide szemetet. Ha rendes választ szeretnél, oldd meg, hogy rendes kérdést írjál!

2021. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy a bunkó mert hogyha normális és nem bunkó ember lennél akkor nem kötekedni írnál ide mert így is fel vagyok már.... Szóval hogyha valaki csak kötekedni jön ide és csak rosszat akar vagy nem tudja a kérdésre a választ akkor megkérem őt szépen hogy menjen el innen mert nekem elegem van a sok hülye emberből. És nem érdekel ha valaki azt írja hogy én is hülye ember vagyok gondoljon azt amit akar Csak én tudom kezelni a saját életemet és én vagyok a magam ura ha valaki ezt máshogy gondolja akkor se írja le mert nem érdekel ha pedig leírja ne lepődjön meg azon hogy nem válaszolok neki szóval ez van
2021. aug. 12. 10:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az nem kötekedés, ha megmondják neked, ha valamit rosszul csináltál.

Ha pedig egy ennyire piti dolog ilyen szinten felidegesít, akkor menjél orvoshoz, mert ez nem normális.


De még egyszer: NEKED kell megoldani, hogy normális képet alakíts ki magadról. Nem a telefonod határozza meg az életed, igaz?

Szóval azt ajánlom, hogy szedd össze magad, töröltesd ki a moderátorral az iszonyú bunkó írásaidat, és a továbbiakban viselkedjél itt (is) normálisan.

Az életben is jobb lesz akkor neked, meg itt is.

2021. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Képzeld el az életemben normálisan viselkedek Csak vannak olyan idegesítő emberek akik nem bírják felfogni azt hogy valamit szépen is meg lehet fogalmazni és hogyha nem fogalmazza meg szépen akkor nem értem hogy miért várja el a másiktól azt hogy a másik is szépen fogalmazza meg
2021. aug. 12. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ebben a helyzetben, ami most volt, neked nem lett volna szabad idegeskedned.

Te vagy itt a házigazda, te tartod a fegyelmet.

Ha te nem tartod, ha elveszted a fejed - akkor mi lesz itt?

Mondtam: SENKIT nem érdekel, hogy te miért nem tudsz itt normálisan beszélni.

Ha nem tudsz, akkor valószínűleg nem kapsz normális választ SEM.

Most is tele van az írásod hibával, amiből úgy néz ki, hogy te egy hanyag, nemtörődöm ember vagy.

Na, akkor ilyen válaszokat fogsz itt kapni többségében.

2021. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval azért írok helytelenül mert lusta vagyok írni és van a telefonomon ez a hang alapú rögzítés és azért van helytelenül az írás mert nem tudja normálisan felfogni ez a hang alapú rögzítés amit én mondok
2021. aug. 12. 13:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, csak a legtöbb embernek ehhez nincs türelme.

Ha te NEM szántad rá azt a pár percet a javításra, akkor ő meg nem szánja rá a válaszra. Meg arra, hogy kibogarássza, mit is akartál írni.

Én is csak azért írok, hogy hátha ezt megérted, és képes leszel erőt venni a lustaságodon.

Mert magyarázni azt lehet, hogy miért vagy lusta, de ez nem fogja meghatni az embereket.

Ennyi.

2021. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!