Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez miért van így?

Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Szóval Már három napja feltettem egy kérdést ide gyakori ra és még senki nem válaszolt rá én próbáltam kiemelni a kérdést de Folyton azt írja ki hogy nem telt el 24 óra a kérdés kiírás óta és a 24 óra alatt ugye én írtam még hozzá egy kis beszámolót vagy valamit és itt Pedig már próbáltam ki emelni a kérdést 24 óra után de pedig azt írja ki hogy nem telt el 36 óra a kérdés kiírása alatt vagy itt nem tudom hogy szokás azt mondani vagy írni mert ugye én válaszoltam rá saját magamnak azzal a kis beszámolóval mert azt elfelejtettem odaírni a megjegyzés hez és szeretném Nem is az hogy szeretném hanem hogy azt akarnám kérdezni tőletek hogy ez így miért van így és hogy ti mit szóltok ehhez vagy hogy ti mit reagálnátok rá hogyha mondjuk ezt lenne és tudom hogy ez nem annyira fontos de nekem ezt így muszáj kiírni mert mert én ezzel törődöm vagyis hogy nekem ez is nyomja úgymond a lelkem nem is az hogy nyomja a lelkem csak muszáj ki írnom magamból és ezt így muszáj elmondani valakinek mert már így is sok dolog terheli a hátamat Szóval ja. Vagy mondjuk még az a kérdésem is lenne hogy ti mit csinálnátok ilyen helyzetben vagy mit ajánlotok ilyen helyzetben hogy többen lássák a kérdéseimet?
2021. aug. 11. 14:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én megértelek téged és nem azt akartam hogy meghatódjanak az emberek a magyarázaton és belátom igazad van Tényleg lusta vagyok már többször is megkaptam több embertől és igazad van abban is hogy időt kellene szánnom arra hogy ki javítsam
2021. aug. 12. 13:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok udvariaskodni: tipikus kezdő fórumozó hibája: beír valamit és már nyomkodja is az F5-öt, hogy lássa a hozzászólásokat. Ha nem jár arra senki, aki ismeri a témát, akkor nem jön a válasz. Vagy jár arra az ipse, de beleolvas a söpredék, ideokádott szövegbe és azt mondja: - Ez fogyatékos, nem fárasztom magam...
2021. aug. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen ezt igy el tudom képzelni, de milyen érdekes eddig a normális kérdéseimre mindig csak veszekedo válaszokat kaptam(nem erre a kérdésre értem)
2021. aug. 15. 15:55
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert sajnos sok ilyen ember is jár ide.

Azokat jó magasról le kell fütyülni, és el kell olvasni a jó válaszokat.

2021. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen ez jól jött, köszi.
2021. aug. 15. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!