Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdések mi alapján...

A gyakori kérdések mi alapján tiltja/nem tiltja a kérdéseket?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

A szabályzat alapján!

Olvasd el...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

2021. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Szabályszegő kérdést akkor törölnek, ha bejelenti valaki. Azt, hogy egyébként nézik-e szúrópróbaszerűen is a kategóriákat a modik, azt nem tudom.

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy amit bejelentenek, törlés előtt átnézik-e, vagy az automatikusan törölve lesz-e a tartalmától függetlenül. Ugyanis volt 2 olyan kérdésem is mostanában, amit töröltek pedig teljesen komolyan kérdeztem, és törvényileg sem volt kifogásolható (nem filmes/letöltős volt...).

2021. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es: ök is nézik a kérdéseket, nem csak bejelentés alapján törölnek.

Meg a bejelentett kérdéseket is átnézik és csak akkor törlik, ha szerintük is indokolt. (Volt, hogy jelentettem kérdést és visszaírtak, hogy miért nem törölték)

Amiket neked meg töröltek, azok is biztosan szabálysértöek voltak, csak legfeljebb enm tudod, mert nem olvastad végig a szabályzatot (amit az elsö belinkelt), pedig kellett volna. (Ha gondolod, írd meg, milyen kérdések voltak, lehet, hoyg meg tudom mondani, mi volt a gond velük)

2021. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én azt látom, hogy erősen részre hajlóan törölnek-nem törölnek.


Volt, hogy normális válaszomat törölték, miközben az engem pocskindiázó, becsmérlő, nyíltan fenyegető, több szempontból szablysértő választ nem...

2021. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a viszontválaszt nem is látták!
2021. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

"Lehet, hogy a viszontválaszt nem is látták!"


Egyértelműen látták, csak nem törölték ki.

2021. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy olyan kérdést is törölnek ami semmit nem szeg meg keud hasonlítani a YT-re ott is úgy strikeolják a csatornákat hogy hamis indokot állítanak de itt is ez megy vegyük példának az én egyik kérdésemet feltettem egy olyan kérdést hogy miért crashel ki folyton a játék 1 ember normálisan válaszolt másnap azt az üzenetet kapom hogy a kérdésem törölték már nem is tudom milyen indokkal.
2021. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!