Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik a 30 napos lista tetején...

Akik a 30 napos lista tetején vannak azok hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Naponta 3-4 órát eltöltök ezen az oldalon, válaszolok legalább egy tucat kérdésre (elég sokan fel szoktak pontozni), ha valamire kíváncsi vagyok (pl. erre is) azt felteszem kérdésként, de ennyi. És így is, a legjobb időszakomban is mindössze a 480. hely környékén tanyáztam.
2021. szept. 10. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Lazán.

Amúgy ez a lista az aktivitást mutatja, nem a pontozást.

2021. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ld a toplista leírásában:


A toplistáról részletesen:


....


Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások. A moderátorok által törölt (szabályszegő) válaszokért -5 pont jár.


Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont. A moderátorok által törölt válaszokra leadott értékelésekért nem jár pont (ezek törlődnek a válaszokkal együtt).

2021. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Folyamat hekkeljük az SQL kódokat, hogy több pontot adjon :D

el ne hidd

2021. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Naponta egy tucat? S mióta is?


10480 válaszom van 2019 szeptembere óta...

2021. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát én voltam ott, de pont hogy valahogy nem örültem neki. Szánalmasnak tartottam saját magam.
2021. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Ja. Nekem is hasonló volt a véleményem amikor a szerelem rovatban az elején voltam, hogy itt valami nagyon nagy baj van a világgal.
2021. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem élettelenek, kb egész nap mindig fent vannak és aktívak + minden kérdésnél ahol lehet szavazni, nyomnak szavazatot, elvileg az is +1 pontot ad.
2021. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!