Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 30 napos bérletemre rossz...

A 30 napos bérletemre rossz kártyaazonosítót írtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végre megkaptam a rendes bérletkártyámat, majd vettem egy következő havi bérletet is, arra meg az előző havi bérletemről írtam rá az azonosítót, de az még az ideiglenes kártyám azonosítója volt. Az ideiglenes már nem érvényes, én meg nem merek szólni a bérletes nőnek, hogy milyen béna voltam. Ilyen esetben mit csinálhatnak? Elveszik? Adnak egy másikat? (ezt mondjuk nem hinném) Szerintetek?

#bérlet #buszbérlet #bérletkártya #ideiglenes bérletkártya #rossz kártyaazonosító
2012. aug. 27. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a pénztárba, kezelési költségért cserében kicserélik.
2012. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki tudod cseréltetni, némi tanulópénzért cserébe.
2012. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én a Volán oldalán semmilyen információt nem találtam arról hogy mennyi lehet a kezelési költség! Erről esetleg tudtok mondani vmit? Előre is köszi!!!!

2012. aug. 27. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik volán ez és távolsági bérlet ? A Vasi volán még mindig azt a ragasztosk fényképet használja. Marhára unom már miért nem tudják abahagyni azt a ragasztos fényképes nagy lepedős bérletigazolványt ? És a bérlet is egy nagy lepede rajt az a hosszu kilométertáblázat. Már vehetnék a fáradtságot hogy ők is átérjenek bérletkártyára és a bérlet is legyen akkora mint a személyi igazolvány és ugy kellene megcsinálni a tömbökön ráirva 5km 10km 15km 20km 25km stb és mikor vállt az ember bérletet a megfelelő tőmbőlk tépjenek. A Ragastós fényképet meg elkéne végre feledni hisz akárhova megy valaki sehol se fogadják el se személyi se diákigazolvány ugyhogy a ragasztos fénykép már halot dolog elég szomorú hogy a vasi volán még mindig ragaszt x...
2012. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

"ugyhogy a ragasztos fénykép már halot dolog elég szomorú "


HaloTT.

Amúgy pedig azért van, mert:

- Nincs mindenkinek személyi igazolványa, 1000000001 féle igazolványt kellene helyette elfogadni

- Az ellenőrnek hivatalosan nincs jogosultsága a személyi igazolványok elkérésére, így 1-2 öntudatos barom megtehetné, hogy erre hivatkozva nem mutatja meg.

Persze a volán kizárhatná az utazásból, de csak a hercehurca lenne vele.

Így meg a bérletigazoló nem személyes irat azt át kell adni...

2012. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A MÁV-nál is van olyan bérlet, ami csak egy vonatjegy formátumú. Igaz, diákbérletként találkoztam vele.
2012. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!