Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valakit érdekelne?

Valakit érdekelne?

Figyelt kérdés

Régebben volt itt GYK mellett egy chat ahol dumálgattak emberek gyk-ról és kérdéseket vitattunk meg meg beszélgettünk egymás dolgairól napjára meg stb. Ha lenne hely, pl discord vajon lenne rá ember is aki feljárna csevegni chaten v akár mivel ugye van discordon hangchat ott is dumálni napközben, kérdésekről az élet dolgairol vagy csak szimplán bármiről beszélgetni? Fiuk lányok vegyesen életkortól függetlenül, alapszabályként az emberi viselkedés elvárt mindenki részéről. És aki erre nem lenne képes értelem szerüen repülne.

Lehet nem érdekel majd a kutyát se, de gondolotam megkérdezem hát ha létre jönne egy csoport társaság akikkel lehetne dumálni bármikor bármiről.


2021. szept. 18. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Érdekel
Nem érdekel
Hülyeség
Szét trollkodnám
Nincs discordom
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, milyen lehetett az általad említett korábbi verzió, de nehezen tudom elképzelni, hogy a gyíkhu közönsége hosszabb ideig kulturált társalgást folytasson...
2021. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát eléggé beteg emberek is voltak ott alapvetően de egy darabig Vicces volt, mindenkinek volt valami baja mondhatni de a legtöbb csak ilyen egy kicsit voltak mások

de feljártunk kérdéseket beszéltünk meg, meg egymás dolgait meghallgattuk mint egy ilyen ilyen szakkör sérült embereknek és támogattuk egymást vagy épp tanácsot adtunk vagy hasonlok.

Volt ott középsuli felnőtt egyetemista mindenféle koru szakmájú ember, volt művész volt proli volt riba nc volt prűd meg minden. Elég szines társaság volt, összeségébe és ezáltal mindenről lehetett beszélni mert valaki hozzátudott szolni érdemben is. De most ne ilyen full trollokra gondolj mint mostanság meg a nagy gyk celebekre meg ilyenek mert velük nem is lehet sokáig chatelgetni.

2021. szept. 18. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Engem érdekel, nagyon sokat vagyok itt!


És beteg magányos vagyok!

2021. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Na, akkor az első pszichopata-önsajnáltató jelölt már meg is van.

Kéne pár szemellenzős politikahuszár (lehetőleg egyenlő számban orbánista és gyurcsányista), fontos lenne, hogy értelmes, gondolkodni tudó ne legyen köztük.

Kéne még pár tinilány, akiről majd eldöntjük, terhesek-e.

Mi kell még?

Néhány orvosi zseni, akik világmegváltó tudástárral rendelkeznek bármiről, feltétlen kéne még pár autóbuzzi (egy szuzukis, egy németautófan, egy japánista).

Természetesen öngyijelöltek is, nagy számban.

És persze a trollok.

2021. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10:10 mért bàntod őket?
2021. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mármint a trollokat vagy a pszichopatákat?

Igen, elfelejtettem, és köszönöm, hogy felhívtad magadra a figyelmet:

Kéne pár olyan is, aki értelmetlen, értelmezhetetlen, összefüggéstelen vagy teljesen irreleváns megjegyzésekkel tarkítaná a beszélgetést, ezáltal adva újabb lendületet az esetlegesen leülő társalgásnak.

2021. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!