Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A semmitmondó, a kötekedő, a...

A semmitmondó, a kötekedő, a közhelyeket író válaszadókat nme lehetne tiltani, valahogy kordában tartani szankcionálni?

Figyelt kérdés

Pl valaki feltesz egy kérdést, "hogy beszéljek vele?" erre írja a sok okos "beszélj vele, mondd e neki stb"

Meg a semmitmondó benyögött kommenteket, vagy a felesleges politizálást. ytb



2021. okt. 1. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2021. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bármily hihetetlen nem az én kérdésem. De akkor ezek szerint mást is zavar a téma más aspektusból. VAlljuk be elharapódzdtak az itteni viszonyok.
2021. okt. 1. 10:37
 3/17 A kérdező kommentje:

"Ne OFFolj, ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a Nem hasznosnak jelölést, illetve lehetőséged van jelenteni a moderátornak a válasz jobb sarkában található ikon segítségével vagy az info@gyakorikerdesek.hu címen!

Kérjük, olvasd át a részletes felhasználói szabályzatot is! Fenntartjuk a jogot, hogy ha nem tartod be a szabályokat, a kommentedet töröljük."



95% ezt először látja szerintem pl. de ezután is tojni fog rá.

2021. okt. 1. 10:39
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Először azt hittem, értem a kérdésedet, de aztán kiderült, hogy mégsem. Legalábbis a példádat.

>valaki feltesz egy kérdést, "hogy beszéljek vele?" erre írja a sok okos "beszélj vele, mondd e neki stb"<

Ha valaki azt kérdezi, hogy beszéljen-e vele, akkor mi a probléma azokkal a válaszokkal, hogy beszélj vele?

2021. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ha valaki csak ennyit ír . hogy beszéljen vele azzal kb semmit nem segít a kérdezőn. éS a HOGY szó felett te is átsiklottál úgy látom.
2021. okt. 1. 11:14
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
De kivel hogy beszéljen? Mi történt? Ezt is tudni kellene. Ez így önmagában nulla infó.
2021. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, igen, azt hittem, a hogy után kezdődik az idézőjel. Jogos, benéztem.
2021. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ez csak egy példa volt.. dögivel van ilyen
2021. okt. 1. 11:21
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
8: De ennyiből nem egészen érthető, mire gondolsz. És amúgy néha tényleg olyan lehetetlen, önállótlanságot sugalló kérdések születnek. Például: "Hogy kérjek szabadságot a főnökömtől?" Erre mégis mit lehet írni? Azt, hogy szépen besétál az irodájába, és kinyitja a száját. Vagy amikor valaki olyan kérdést tesz fel, amire googlezva fél perc alatt megtalálhatja a választ.
2021. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
És amúgy a példádnál maradva, a "Hogy beszéljek vele?"-re mit lehetne felelni? Azt, hogy szépen felhívja, vagy elmegy hozzá, a száját kinyitja, és elkezdi képezni a szavakat. De itt jön képbe a kérdés, hogy mi a konkrét gondja? Hogy valakinek el kellene mondania valamit, de nem meri, mert fél, hogy mit szól majd hozzá? Vagy pedig beszélni akar valakivel, de ő nem áll szóba vele?
2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!