Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs ezotéria/spiritual...

Miért nincs ezotéria/spiritualitás témakör?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 19:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Annyit elmondhatok azért is nem lesz spirituális vagy ezotériai témakör. Mert ez a webhely a gyakorikérdések. hu, web helye nem foglalkozik ilyen erkölcstelenséggel és csupán az embereket megbolondítja ez a témakör. Én református ember vagyok, az emberek elméjét megfertőzné ez a szenny. Ha netalán talán ilyesmivel foglalkozol, azt tanácsolom neked, hogy ezekbe a dolgokba ne nagyon menjél mélyebbre, és ha lehet, ne vonj be embereket ilyesmikbe. Nem félsz attól, hogy az Úr Jézus Krisztus megbüntet téged. (Ha erről kapcsolatban, amit én írtam neked ezt a továbbiakban megbeszélhetjük.)
2008. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ezt már egyszer kérdezte valaki. Akkor azt válaszolták, hogy nincs rá érdeklődés.


Az elsőnek: Te normális vagy??? Az a te dolgod, hogy te miben hiszel, de már ne haragudj, neked hogy esne, ha hasonlóan kioktató stílusban beszélne valaki a te hitedről? Szenny? Erkölcstelenség? És különben is, mi vagy te, az oldal erkölcs-felelőse? Akkor nézz be a szerelem, szex kategóriába, na az néha tényleg botrányos. De szerintem még ahhoz se lenne semmi közöd. Törődj a magad dolgával.

2008. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem már egyre nagyobb az érdeklődés a téma iránt egyébként, de ok, nekem így is jó, igazából csak kíváncsi voltam, hogy az amúgy is elég tág témakörökbe hogyhogy nem fért bele :)


Az elsőnek:

Barátom, én is református vagyok, úgy neveltek, református gimnáziumba jártam, stb. Csak aztán tovább tanultam mert nem jött be, hogy parancs(olat)okat kell követnem és hogy olyan emberek prédikáljanak nekem, akik egy szemernyit sem "szeplőtlenebbek", mint én :)


Egyébként nem, nem félek attól, hogy büntit kapok és szerintem pont, hogy az egyház zavarja össze az elméket ilyen szövegekkel, mint a tied ;)


Peace

2008. dec. 12. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

:) Elsőhöz: pedagógiai érzék nulla! Alapdolog, hogy ha mindenképpen el akarod fogadtatni az elveidet másokkal, akkor előbb legyél szimpatikus számukra, aztán meg szerettesd meg az álláspontodat velük. Érd el, hogy felcsigázza és érdekelje őket. Ha az ő nézeteit fikázod, épp ellenkező hatást váltasz ki belőle. Ha erre nem vagy képes, akkor inkább ne véleményezz, mert többet ártasz szeretett hitednek, mint amennyit használnál.


Én egyébként egyikben sem fogadom el, sem a spirituális dolgokat, sem pedig a keresztény hit tanait. A józan észben hiszek. De elfogadom, hogy mindenki abban hisz, amiben megtalálja magát. És ez rendben is van, amíg mást nem akarnak rám erőszakolni.


A kérdezőhöz: szerintem, ha a kérdés eljut az illetékesekhez, és találnak elegendő mennyiségű érdeklődőt az oldalon, akkor lesz ilyen. Miért ne lehetne?

2008. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne haragudj, ha butaságot kérdek, nem rossz szándék, csak nem vagyok annyira jártas a témádban. A természettudományok témakör az nem ilyen?
2008. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oda szeretik sorolni, de -véleményem szerint- nem teljesen illik bele abba a képbe...
2008. dec. 12. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok azzal, ha asztrológiáról szeretnék kérdezni. Egyszerűen nem tudom hová tenni, és jobb híján itt köt ki az egyéb kérdéseknél.
2008. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés.

Én a helyedben írnék egy levelet a moderátoroknak,hogy egy próbát megér!

Max törlik a témakört ha nincs nagy érdeklődés felé,pl.:Ha 1hónapon belül 100nál kevesebb kérdés érkezik stb!

És valóban nem ártana,mert amikor a tudomány témakörbe írom az efféle kérdéseimet,akkor minden 2.embernek a válasza,hogy mivel a tudomány témakörbe tettem nincs rá válasz-.-"

És akkor hova tegyem??????

2008. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

szia, milyen kérdésed lenne az ezotériáról?

engem is foglalkoztat a téma, volt már hogy kiírtam valamit ezzel kapcsolatba és lehurrogtak:D

2009. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem is lehetne egy ilyen témakör..:)

én biztos írnék oodaaa...:)

imádom ezt a témááát...:D

2010. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!