Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet bajom belőle ha itt a...

Lehet bajom belőle ha itt a gyakorin úgy készítek felmérést, hogy belinkelek egy Google űrlapot?

Figyelt kérdés
Úgyértem, lehet ilyet csinálni, vagy emiatt törölnék a kérdést?

2021. okt. 7. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az hirdetés, már leírták.
2021. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne hirdetés? Azért mert megkérem hogy töltsék ki? Mások is így írták ki a kérdést, csak ők nem linkeltek, hanem leírták egyenként a kérdéseket. Ez már számít?
2021. nov. 30. 15:54
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkéred, akkor viszont kérés, és tilos kérést kiírni.

A különbség az, hogy az ezen az oldalon létrehozott kérdések ennek az oldalnak a forgalmát és bevételét növelik. Ha elnavigáltatod a felhasználót külső szolgáltatók oldalára, akkor pedig nem.

2021. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert megkérem hogy töltsék ki?"

Akkor nem felel meg az oldal szabályzatának: "Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé".

2021. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De milyen kérdések, mondd már meg?!
2021. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Semmilyen, csak zavar, hogy mások írtak már ki ilyen kérdést, vagy ha úgy tetszik, kérést úgy, hogy aláírták sorban, számozva a kérdéseket, de ugyanezt nem lehet megcsinálni belinkelt kérdőívvel, amit könnyebb lenne kitölteni is.. Amúgy meg, teljesen mindegy hogy milyen kérdések, ha úgyis linkelném, vagy ha úgysem linkelhetem, akkor meg azért. De nincs szándékomban ilyet csinálni, csak kíváncsi voltam.
2021. nov. 30. 17:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!