Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetne kezdeni valamit...

Lehetne kezdeni valamit ezekkel a mit szólnátok ha gyereketek ez meg az lenne szexualitásban?

Figyelt kérdés
Nem csak engem zavar látványosan, hogy minden héten szinte feljön egy ilyen kérdés, ahol semmi konkrétum nincs csak a szokásos "szülők mit szólnátok ha lányotok elmondaná, hogy leszbikus" vagy "férfiak mit szólnátok ha fiatokról kiderülne, hogy meleg?" Csak mindig máshogy van fogalmazva, tisztára mintha egy ember szórakozna ezekkel, nehezen hiszem el, hogy minden héten aggódik egy új valaki ezek miatt. Kezd nagyon spamként hatni főleg, hogy közös nevező sosincs a válaszokban, mindig lesz olyan aki simán kitagadja másrészt meg elfogadja. Nem értem miért kell minden héten új kérdés ehhez mikor mindig ugyanazok a válaszok lesznek. Ugyanígy van a "lehetek e terhes" kérdések is...de ez azért is jobban bosszantó, mert ugye a főoldalon egyből ez van elsőként. Esetleg nem lehetne kitalálni valami új funkciót, hogy ha többször érkezik ugyanolyan típusú kérdés akkor lehessen jelenteni hogy "ez spam" vagy valami hogy jogosan legyen leszedve az oldalról? Gondolom ez nem csak engem zavar...Mindig ott csak a vita megy, és néha nehéz látni hogy mit szólnak hozzá egyesek leszbikusként persze sokszor provokálásként hat. Persze itt nehéz elhinni, hogy akik olyan stílusban írnak hogy "kitagadnám és megváltoztatnám a nevem is" azok mind szülők mintsem unatkozó gyerekek persze ezt sokkal nyersebb stílusban,.

2021. okt. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ott a jelentési opció, hogy "Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést.". Jelented, ha a moderátorok utánanéznek, és beigazolódik, akkor törlik. Ezen kívül mit akarnál még?
2021. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Valamit mert ennek ellenére is újra megjelennek így az az opció is fölösleges szinte..már többet jelentettem.
2021. okt. 12. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
2: Ha újra megjelenik, ismét jelented. Mást nem tehetsz.
2021. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg persze nem mindenkinek van jelentés opció így emailt írni meg kinek van kedve--
2021. okt. 13. 06:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: fogod magad, és pattogás helyett ignorálod a kérdést, és keresel olyat, ami tetszik.
2021. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!