Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ilyen módon nem lehetne...

Ilyen módon nem lehetne bevezetni a kérdés- és kommentszerkesztési opciót?

Figyelt kérdés

Az már meg lett párszor vitatva, hogy alapjáraton a trollok visszaélnének vele. Felvetült, hogy esetleg csak pár percig lehessen szerkeszteni, de egyesek szerint az is elég idő a trollkodásra. Mondjuk, hogy ez is igaz.

De mi a helyzet avval a verzióval, hogy a kérdés a feltevése után pár percig csak számodra lenne látható, az oldal többi látogatója számára nem? És addig lehetne szerkeszteni (és törölni is), amíg le nem jár az időkorlát, és meg nem jelenítődik publikusan. Ugyanez a kommentekkel is.



2021. okt. 16. 16:15
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
52%
Pisitke, nem az a baj, hogy valaki feltesz egy kérdést. Te sem azért vagy degenerált aberráltként kezelve, mert fel mered vetni, hanem mert ezt rendszeresen, újra és újra, önmagadat ismételve teszed meg, miközben a korábbi ugyanilyen kérdéseidre érkező - és eleinte konstruktív, normális, kulturált és értelmes - válaszokat, érveket magasról leszarod, és csak jól idomított fideszhuszár módjára ismétled ugyanazt a mantrát.
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
41: A hiba ott van, hogy te is leszarod az általam írtakat, legalábbis egy részét. Láthatólag rendületlenül továbbra is abban a hitben vagy, hogy az összes ilyen kérdést én tettem fel. Holott evvel a kérdéssel együtt összesen háromszor kérdeztem eddig kommentszerkesztés témában a 10 éves gyakorikerdesek.hu-s felhasználói pályafutásom alatt.
2021. okt. 23. 14:18
 43/50 anonim ***** válasza:
35%

Pont erről beszélek.

Meg arról, hogy az az összesen három az egy éven belül volt.

Sehol nem állítottam sem én, sem más, hogy minden ilyen kérdést te tettél fel, csak azt, hogy többször megkérdezted már. Ezt magad is elismerted. Mégis mi a faxról vitatkozunk akkor?

Képtelen vagy mások véleményét értelmezni, tisztességes módon válaszolni, csak hisztizel és hajtogatod a magad baromságait.

Ez egy újabb kiváló példája annak, mennyire felesleges veled megpróbálni értelmesen vitázni: mi állítunk valamit (már sokadszor teszed fel ugyanazt a kérdést), mire te lehülyézel mindenkit, és megcáfolsz valamit, amit senki nem állított (hogy minden ilyen kérdést te teszel fel), és ezek után még neked áll feljebb.

2021. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
43: Már ne haragudj, de az olyan ellenérvekre, mint hogy "Teljesen fölösleges funkció, az ember nézze át százszor a kérdését vagy kommentjét elküldi.", mi mást reagálhatnék, mint azt, hogy más oldalakon tökéletesen működik. Ja, és az sem érv, hogy azok nem kérdezőoldalak. Youtube-os videó alatt is szoktak emberek kérdéseket feltenni, ennyi erővel ott is lehetne trollkodás belőle.
2021. okt. 23. 14:50
 45/50 A kérdező kommentje:

javítás:


"Teljesen fölösleges funkció, az ember nézze át százszor a kérdését vagy kommentjét elküldi."="Teljesen fölösleges funkció, az ember nézze át százszor a kérdését vagy kommentjét, mielőtt elküldi."

2021. okt. 23. 14:52
 46/50 A kérdező kommentje:
Ja, és a három kommentszerkesztős kérdésemből csak kettő volt idén, egy még 2 évvel ezelőtt történt. Úgyhogy telepátiából megbuktál.
2021. okt. 23. 14:54
 47/50 A kérdező kommentje:
És tényleg nem azért, hogy fossam a szót, de hol hülyéztem én le bárkit?
2021. okt. 23. 15:00
 48/50 anonim ***** válasza:
51%

Nem fogom százegyedszerre is leírni ugyanazt, olvass vissza.

Nem etetlek tovább. Szevasz.

2021. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Ó, igen. Látjuk, hogy a másiknak van igaza, de elismerni nem akarjuk, és már nem tudunk mit rizsázni, mert kifogytunk a szuflából, ez a legegyszerűbb megoldás, lelépni. :)
2021. okt. 23. 15:25
 50/50 Dzsoki ***** válasza:
50%
Kedves kérdező!Egyrészt,ha neked gond 20 mondatot végigolvasnod,akkor képzeld el,hogy nekünk mennyire problémás.Továbbá,ha valami kiegészítésed van,megteszed az első vagy a második válasz után.Egyébként,nézd végig a saját kérdésedet!45,46,47 és 49 számú hozzászólás is a tiéd.Akkor mi a gond az eredeti kérdés kiegészítésével? Inkább,azon kellene változtatni,hogy semmilyen hasznos válasz visszajelzés ne legyen,hanem kötelező érvelés legyen!A jelenlegi helyzetben,az is tud,akár pirosat,akár zöldet adni,aki el sem olvassa,sem a kérdést,sem a választ!Csak arra jár és ad egy pirosat.Ritkábban zöldet.Na,ennek,mi értelme van?
2021. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!