Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ilyen módon nem lehetne...

Ilyen módon nem lehetne bevezetni a kérdés- és kommentszerkesztési opciót?

Figyelt kérdés

Az már meg lett párszor vitatva, hogy alapjáraton a trollok visszaélnének vele. Felvetült, hogy esetleg csak pár percig lehessen szerkeszteni, de egyesek szerint az is elég idő a trollkodásra. Mondjuk, hogy ez is igaz.

De mi a helyzet avval a verzióval, hogy a kérdés a feltevése után pár percig csak számodra lenne látható, az oldal többi látogatója számára nem? És addig lehetne szerkeszteni (és törölni is), amíg le nem jár az időkorlát, és meg nem jelenítődik publikusan. Ugyanez a kommentekkel is.



2021. okt. 16. 16:15
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

"Amúgy jogosan teszem fel, mivel itt egyesek láthatólag fölösleges marhaságnak titulálják a kommentszerkesztési opciót. Akkor szerintük más oldalakon is fölösleges? A Youtube is hülye, amiért bevezette?"


Felesleges ≠ kártékony.

2021. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen más célú és profilú oldalak, és attól hogy mindkettőnél lehet hozzászólást beküldeni, semmi közük egymáshoz. Itt az egész rendszer a kérdések és válaszok beküldésénél alapul, amihez szorosan kötődik az értékelési rendszer és a szintek rendszere is.

Ide azért jönnek a felhasználók hogy kérdezzenek, mások pedig releváns, hasznos, objektív, segítő választ adjanak. Itt minden a válaszokról szól, ahhoz mérsz mindent, emiatt kiemelt fontosságú azok tartalma.

Youtube-on a kutyát nem érdekli hogy te miket írogatsz egy videó alá, semmi relevanciája nincs.


Költői kérdések: de most komolyan, tizedjére is nekiugrunk ugyanennek a végtelen vitának? Vagy várjuk meg az újabb kérdésedet, ahol kezdjük újra elölről?

2021. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
69%

"Oké, de a mostani kérdésem más jellegű, mivel arról az eshetőségről szól, hogy még publikálás előtt lenne pár perc a szerkesztésre."

Fogd már fel, hogy végtelen időd van a kérdés kiírására!

2021. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%
De már kint van az új kérdés...
2021. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Mondom, itt önjelölt telepaták vannak. Szerintetek egyedül én kérdezek az oldal fejlesztésével kapcsolatban?
2021. okt. 19. 17:32
 37/50 anonim ***** válasza:
33%
Nem a kérdező személye a lényeg, hanem hogy 3 naponta valamelyikőtök feldobja a témát, pedig a tíz éve beírtakat sem csinálták meg, és ezeket sem fogják, mert nem akarják. Széllel szemben hugyoztok.
2021. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
46%
Én véleményt kérdeztem, nem azt kértem, hogy a "húgyomat" a Gyakori fenntartói térítsék el előlem, nehogy visszajöjjön rám.
2021. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
61%

Lehet nyugodtan lepontozni, de ezen én is gondolkodtam már és szerintem is hasznos lenne. A Quora-nak is ugyanaz a lényege igazából, mint a gyakorinak, kérdéseket teszel fel, válaszok jönnek ott is és tökéletesen működik a szerkesztés és törlés opció. Ráadásul ott - a kérdezővel felvázolt verzióval ellentétben - korlátlan ideig tudod a válaszaidat törölni és szerkeszteni, kérdések esetében csak szerkeszteni tudod ugyanígy korlátlan ideig, törölni csak korlátozott időintervallumon belül, de az is jobb mint a semmi. Tehát ha máshol működik, miért ne működne itt is?

Akit pedig az zavar, hogy 3 naponta valaki itt mindig megkérdezi... Talán nem érdemes akkor elgondolkodni, hogy mégiscsak lenne rá igény, azért kérdezik meg?

2021. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
39: Végülis elgondolkodnak. De a legkönnyebb megoldás, mint láthatod, bebeszélni maguknak, hogy az összes ilyen kérdést én tettem fel. :) És csakugyan, majdhogynem degenerált aberráltként vagyok kezelve, amiért fel merem vetni.
2021. okt. 23. 10:12
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!