Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudok törölni egy...

Hogyan tudok törölni egy kèrdèst a gyakori kèrdèsekről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy èn nem tudom magamtol csak egy moderátor kèpes törölni. Valaki tud segìteni hogy miylen módon tudom felvenni a kapcsolatot egy moderátorral hogy törölje pár kèrdèsemet az oldaról? Van egy kèrdèsem ami már règ nem aktuális ès kicsit kellemetlenül is èrzem magam miatta.. Ès van mègegy amitől meg azèrt szabadulnèk meg mert igencsak negatìv meg bunkó válaszokat kaptam rá.. Ès nem akarom hogy az intereneten ragadjon örökre.

#kérdéstörlés #Hogyantudoktörölnikérdést
2021. okt. 27. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a lap alján.

Az, hogy neked már nem érdekes, vagy rossz véleményed van válaszokról, semmit nem jelent. Ezért nem törlik.

2021. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

info@gyakorikerdesek.hu

De csak azért mert te kéred, nem fogják törölni. Csak azokat törlik, amelyik sérti a szabályzatot.

2021. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A válaszokat is meg lehet próbálni töröltetni.
2021. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válaszok törlèse is jó de azt hogy kell? Azt is csak meg kèrni lehet?


A másik meg mint irtam nem csak nem aktuális de kellemetlenül is èrzem magam miatta mert pár ève ìrtam ki.. Talán 1 .. Ès kissè megalàzva èrzem magam amiatt a kèrdès miatt

2021. okt. 28. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A kutya nem kapcsolja össze veled, ha nem emlegeted.

Választ a mellette levő piros, felkiáltójeles körrel lehet lehet korrigáltatni.

2021. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs', narancs a színe.

És aki még túl alacsony szintű, annak nincs, ő még nem jelenthet.

2021. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!